Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kiábrándító ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándító ha a mellemen vannak anyajegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 21:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem kiabrandito.Ne parazz mar.Tekintsd ugy,mint szexepilt;)
2009. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
12%

Most le leszek pontozva, az tuti, de le kell írnom.

sztem neked pszichológushoz kell menned. ugyanis nem normális, hogy egy olyan természetes jellegzetességet, mint az anyajegy, így felnagyítasz. azt sem értem, miért pont az zavar, h a melleden van. ha a kézfejeden lenne, mi lenne a 2 közt a különbség?

semmi reális oka nincs annak hogy emiatt önértékelési zavarid támadjanak. vaszeg kóros önbizalomhiányban szenvedsz, itt már régen nem az a baj, hogy anyajegyek vannak a melleiden. keress fel egy jó szakembert.

2009. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki rendesen válaszolt..megfogadom a tanácsotokat és elfogafom önmagam ezzel is:) az utolsó válaszadónak meg üzenem hogy esetleg neked kellene pszihológushoz menned, ha ilyen helyzeteket csak idegbetegen tudsz lekezelni...ez nem normális dolog..!!
2009. jan. 9. 14:41
 24/37 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pedig nyugodjatok meg. :))

Mindkettőtöket megértelek, de az én véleményem is az, hogy nem kell emiatt szakemberhez fordulnia. Aki valószínűleg kiröhögné, mert hiába szakember némelyik orvost is nem tudom hogy engednek emberek közelébe! Sok nő érzi rosszul magát ilyen kis dolgok miatt. De ha sikerül valakivel megbeszélnie megnyugszik és elfogadja önmagát. :) Inkább kedvesen meg kell nyugtatni, hogy nincs baj mert tényleg nincs, és akkor nem kell pszichológushoz mennie. Aki pedig azt írta, hogy menjen annak üzenem, hogy rengeteg nő aggódik ilyen kis apróságokon, rengeteg.

2009. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
12%
FÚÚÚÚJ!
2009. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%
ez természetes dolog...vannak ennél sokkal nagyobb problémák is hidd el :) sztem a melleken nem azt fogják nézni a pasik:D
2009. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

nemhogy zavaró,szexis az anyajegy!!De még szexisebb,ha kiágaskodik belőlük egy hosszú,nagy szőrdarab!!

Ez nagyon izgató.

!!

2009. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
75%
Nekem is van a mellemen és én is szégyenlem :( nyára tervezem hogy leműttettem
2009. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
71%
előző válaszoló vagyok és még azt szeretném hozzá tenni hogy nekem volt már ilyen műtétem csak nem a mellemen és a heg megmarat,szóval ott is megmarad...de engem még az is kevésbé zavarna:(
2009. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
91%
nekem is az anyajegyem a szexepilem, ha magadnak tetszik akkor biztos a párodnak is fog! mütétre ne is gondolj!! nekem is lehet lekell szedetni, megyek majd börgyogyászatra, de nagyon nem akarom =/
2009. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!