Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véletlenül rátaláltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül rátaláltam egy animalsex videóra, ahol kutyával csinálja egy nő. Megnéztem és nagyon felizgatott ez nagyon "gáz"? L/18

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
53%
sztem.nem az de ez betegség a wikipédián olvastam ha valaki állatokkal szexel.
2010. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az a gáz, hogy megnézted.
2010. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg undorító, szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ennyire lesüllyedj állati vagy még azalatti szintre - - - súlyos személyiségzavar - - - egyszerűen undorító, ne akard, hogy egy idő után hányjál saját magadtól, ha tükörbe nézel . . . bemocskolod a saját emberi mivoltodat és méltóságodat, ráadásul úgy tudom, hogy állatkínzásnak minősül és természet elleni fajtalanság is egyben --- bűncselekmény
2010. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
50%
Hát én soha soha soha soha seeeeeeeeeeeee csinálnám, mert félnék és, mert gusztustalan. Itt a gyakorikérdések.hu-n hallottam erről először konkrétumokat, hogy valaki ezt szereti csinálni. Belenéztem pár percig egy ilyen videóba kiváncsiságból, de utána bűntudatom lett és majdnem elhágytam magam, azt már el sem tudom képzelni, hogy valaki egy malaccal csinálja. Ez ABNORMÁLIS, BETEGES. Az ilyen embert el kéne zárni. Az, hogy megnéztél egy videót, és felizgatott, az még nem gáz, de az, ha már csinálni akarod az GÁZ. Komolyan ezen a Földön kezdenek az emberek megbolondulni, mennyi aberált él ezen a mocskos világon. Lassan félni kell kimenni az utcára...
2010. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%
ELSZOMORÍTÓ EZ A TÉNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon szomorú, ha valaki ilyen szintre süllyed, és a saját Istentől kapott emberi mivoltát és méltóságát beszennyezi. Mennyire szenvedhet az ilyen testben a lélek, amelyet Istentől kaptunk. De ezzel együtt igyekeznie a léleknek "leszoknia" erről és bűnbocsánatot tartani, hogy el ne kárhozzon. Lehet, hogy aki már régóta rabja ennek, annak nem könnyű, de ha csak a testi vágyak irányítják az embert, akkor szabad az út a kéjgyilkosság, a pedofilizmus, animálszex, drogfüggőség és egyéb sátáni utak előtt, ami romba dönti a testet és a lelket egyaránt, végre kellene egy erősebb lélek, amely dönt a jó út mellett. Egy valaki létezik, aki visszatudja adni a lelki tisztaságot: Jézus, ő egyetlen csepp, a keresztfán a bűnösökért kiontott vérével tisztára tud mosni mindent bűnt és az irgalmas szeretete még a legmegrögzöttebb bűnöst is vissza tudja fogadni kegyelmébe. Gyónjatok meg vagy tartsatok bűnbánatot, akár böjtöléssel és/vagy imával, ezután menjetek el egy szentmisére és a szentmise végén a szentostyában jelenlevő Krisztus testét és vérét vegyétek magatokhoz, amely lemos minden bűnt lelketekről és teljesen megtisztít benneteket. Hozzám hasonlóan hirdessétek Jézus irgalmas szeretetét azoknak akik a kárhozat útján járnak. Mindenkit magához szólít az Úr előbb vagy utóbb, még a legvéreskezűbb diktátorok is eltörpülnek Isten előtt, és számon kéri a lelkeket, ezért térjetek meg és éljetek tiszta lélekkel, hogy örömét lelje bennetek a Teremtő, mert a bűn zsoldja a halál és a Pokol iszonyú hely ráadásul örökké tart. Itt, ebben az életben lehet érdemeket szerzeni, a túlvilágon már nincs érdemszerzési lehetőség.
2010. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Tigerwood válasza:
91%
Te jó gatya madzag, még Jézust is belevonjátok az animálszexbe!:))) Nem hallottátok még azt a mondást hogy kinek a pap kinek a papné? Ha egy pár úgy dönt hogy a házi ebet is beveszik a huncutkodásba hát istenem, egészségükre. Engem is izgat a dolog és ha a barátnömet egyszer azon kapom rajta hogy a blökivel kufircol, biztos nem vágom el a torkát egyiknek sem. Az egy nagy tévhít hogy az állatok farka fertözött! Ugyanmár kérem aki ezt állítja annak nem volt még háziállata.
2010. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem gáz, csak legyél elővigyázatos és kérj segítséget. Írj privibe, ha gondolod.
2011. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Engem is izgat a dolog és már volt szerencsém ki is próbálni :)
2018. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!