Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véletlenül rátaláltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül rátaláltam egy animalsex videóra, ahol kutyával csinálja egy nő. Megnéztem és nagyon felizgatott ez nagyon "gáz"? L/18

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
27%
A lovas az jobb. :)
2009. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%
engem is izgat nagyon:D meg sok más olyan ami mások számára undorító lenne:D de soha nem csinálnám állattal az 100%:D:D
2009. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
73%

Én amikor először láttam ilyet haverokkal voltam. Engem kissé kiborított, hogy szegény állat meg fuj meg minden, szóval felkavart. Emlékszem aztán hatalmasat nevettünk másnap, hogy csirke-szex!!! Mert azon vitáztunk, hogy milyen állatokkal szokták. Mondták, hogy: - kutyával. - nő szopja a lovat. - pasi kergeti majd megdugja a csirkét!! :DDDD aztán jött a macska meg minden hülyeség. De ez a csirkés volt a legkeményebb :DD

Egyébként szerintem aki ilyet csinál az se normális. Az, hogy ha nézed és felizgat... hát végül is ez is szex és az egyik résztvevő ember... szerintem azzal nincs gond, ha csak nem akarod kipróbálni. Szerintem nem helyes dolog, mert az állatot nem tudod megkérdezni, hogy akarja-e. Én inkább nem nézek ilyen videókat ha egy mód van rá, mert rosszul érzem magam tőle. Ha a pasim ilyenekre gerjedre és megtudnám elhagynám az 100%. Ez van.

2009. jan. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
25%
Elegge gaz.Szerintem ez nem izgato,hanem egyenesen fuuujjjj!
2009. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalan!!!
2009. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
22%
nemár lányok....komolyan felizgat titeket, ha egy kutya vagy egy ló beleteszi a ki tudja milyen fertőzött farkát valakibe? egymás seggébe dugják az orrukat, utána meg nyalogatják a micsodájukat...én is lány vagyok, és imádom az állatokat! de csak simogatni,szeretgetni,gondozni őket...nade hogy szexelni velük? láttatok már olyat, h oroszlán mászik rá egy zebrára? hát én sem....akkor emberek, maradjunk már mi is legalább a saját fajunkon belül, ha már a nemek is elvesztették jelentőségüket a mai világban. És szerintetek annak az állatnak jólesik amit művelnek vele? kb úgy érezheti magát, mint egy kisgyerek, akit épp egy pedofil molesztál....szerintem állatkínzás miatt még büntetni is lehetne...
2009. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
73%

Uram atyám, lányok... Honnan vagytok ti? Én nem találkoztam még olyannal aki elismerte volna, hogy izgatja ez.


Egyébként teljesen normális. Az embert sok olyan dolog felizgatja amit soha a büdös életbe nem próbálna ki, de azért megnézi, mert érdekesnek találja vagy talán egy picit bizsergető is. Ilyenkor inkább a tudat az ami számít. Ugyan az mint az anális szexnél, végül is ott is igazából a tudat az csak ami hozzáadott érték. Az pedig rettentő stimuláló tud lenni.


Az előző válaszolónak: Nem gondolom, hogy szegény lónak/kutyának olyan rossz dolga lenne. Általában ha egy élőlénynek feláll a farka és elélvez, akkor azért nagyon nem szokott szenvedni... :)

2009. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
24%
lehet, h annak a 10-11 éves kisfiúnak is feláll a farka, akit épp molesztálnak és talán el is élvez, de attól még egy egész életét végigkísérő trauma lesz neki, hisz nem tudja, miért cisnálta ezt vele a bácsi...
2009. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel egyetértek... sok pasinak pl. akkor is feláll ha nem akarja. Pl barátnője van sosem csalná meg, de rámászik az az erőszakos kis c.fka és akkor sajnos ez van... aztán vagy otthagyja gyorsan, vagy már nem bír magával. Állatoknál is így van szerintem, mert ez mégiscsak egy inger, tehát nem tud ellene mit tenni, ha akarja ha nem ez van.
2009. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
94%
Látszik, hogy nők vagytok. A férfiak nem így működnek. Az erekció nem egyenlő a nemi vággyal és az orgazmussal. Míg erekciót ki lehet váltani a hím akarata ellenére is, orgazmust már nem. De ebbe nem megyek bele, nem erről szól a kérdés.
2009. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!