Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véletlenül rátaláltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül rátaláltam egy animalsex videóra, ahol kutyával csinálja egy nő. Megnéztem és nagyon felizgatott ez nagyon "gáz"? L/18

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 17:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%
akkor az orgazmus ezek szerint nem egyenlő a magömléssel...merthogy az jön, ha akarod ha nem...és ugyanez van az állatoknál is
2009. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%

Magömlést kiváltani csak orgazmussal lehet. Prosztatamasszázzsal lehet váladékot kipréselni de az nem magömlés.


Orgazmust mesterségesen csak gerincbe szúrt elektródákkal lehet kiváltani, ha az illetőt taszítja, nem akarja, akkor nem lehet. Megint más, hogy valakit fel lehet izgatni, hogy ő is akarja. De ha kifejezetten ellene van, akkor nem lehet elérni nála.

2009. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
70%

egyáltalán nem gáz,ez a normális.Az esetleges lelkiismeret furdalás akkor fog elmúlni,ha holdtöltekor kipróbálod egy kutyával.

ezen nincs mit szégyellned!

2009. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%
Hát, közepes...
2009. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
91%

Ha van kedvetek beszéljünk róla :)

Osszuk meg egymásközött fantáziánkat...

2009. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nincs olyan hogy valami gáz (persze törvényes keretek között), mert minden ember más és mindenkit más izgat. amúgy nekem is bejön az animal sex:) L/19
2009. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. Én kb. 1 hónapja láttam ilyen videókat (kutya, ló, malac, kecske) nagyon durva volt. Igaz gusztustalan, de állati. A lovas a legdurvább. A csirkésre kíváncsi lennék, valahogy nem tudom elképzelni. :D
2009. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
83%
és szeirntetek az beteges hogyha a dúrva szexet szeretem .. vagyis ami igazán vad XD nemtom miért születtem ilyen szadistának :) lány vagyok amúgy ...
2009. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
nem gaz! engem is fel szokott izgatni megha fiu is vagyok:) nem tudom elmagyarazni de nagyon izgatonak talalom
2009. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz.

Hidd el,hogy sok embert érdekelnek az ilyen dolgok.

Szerencsére legtöbben csak nézzük.

Az meg miért ne lenne jó?

Engem is fel tud izgatni,amikor egy gyönyörű nőt nézek,aki éppen egy hatalmas lóbránerrel "bírkózik".

2010. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!