Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik arcszőrzetet növesztenek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik arcszőrzetet növesztenek, azok kapcsolataikban nincs már orális szex?

Figyelt kérdés
Csomó férfi növeszt bajuszt, szakállt, mert divat. Azok biztos nem nyalják ki a párjukat. Szerintetek?
tegnap 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9 tudod ki fog kimenni már éjjel. Egyébként HA olyan lesz.
ma 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én borotválkozok rendszeresen, de mivel hamar nő a szakállam, van, hogy erőteljes borostám van. És nem zavarja egyáltalán olyankor sem, és szerintem erőteljesebb szakáll sem zavarná. Másik dolog pedig, hogy a barátnőm egyszerűen nem igényli a nyalást, nem is tud elmenni tőle, behatolástól élvez el mindig. És szerintem nem olyan ritka dolog ez.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!