Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudtam szájjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam szájjal kielégíteni a páromat?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor hazáértem, a páromnak erekciója volt. Később, lefekvésnél kérdezgettem, hogy ez mitől lehetett, és már az meglepte, hogy észrevettem. Kérdeztem, megzavartam-e az önkielégítésben. Eléggé zavarba jött, de már megbeszéltük korábban, hogy ez természetes dolog. Azt mondta, nem zavartam meg, mert akkor nem nyitott volna ilyen hamar ajtót. Azt mondta, hogy "csak úgy" volt erekciója. Volt, hogy ő nem volt itthon, és kérdezte, hogy magamhoz nyúltam-e. Persze én is zavarba jöttem, de mondtam, hogy igen. Azt mondja, őt ez nem zavarja, sőt szexinek találja.


Mind emiatt azt feltételeztem, hogy másnap este jól fog esni neki, ha szájjal kényeztetem, ha már korábban csak úgy állt föl neki. Amikor kielégíteni próbáltam, akkor szintén izgalomba jött, de nem jutott el a csúcsra, mert egyre érzékenyebb lett a pénisze, és egy idő után nem volt kellemes neki. Mellesleg máskor is előfordult már ilyen, olyankor, ha napokig minden nap lefeküdtünk egymással. Az esetek 80%-ában a szájjal kielégítés orgazmussal végződik.


Tényleg van olyan, hogy minden ok nélkül feláll? Mellesleg home office-ban. Dolgozott még, mikor hazáértem.

És van olyan is, hogy érzékennyé válik?



2021. márc. 10. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Vagy video szexelt valakivel.

S elment volna pont.

2021. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Spontán merevedése minden férfinak van. Főleg fiatalabb korban.
2021. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem hinném, hogy ez történt volna. Mint írtam, hamar nyitott ajtót, több időbe telt volán összeszednie magát mielőtt ajtót nyit. De egyébként sem csal meg.

Kedves második, 28 éves. Az fiatalnak számít ilyen szempontból? Régebben mesélte, hogy néha előfordul olyan is, hogy halál unottan utazik a metrón, és akkor van merevedése. Nem száll fel csinos lány, nem jut eszébe semmi ilyesmi, és mégis.

Szerintetek akkor nincs összefüggés aközött, hogy spontán merevedése volt, és azt gondoltam, hogy akkor most szexuálisan aktívabb és jobban vágyik rá, hogy szájjal kényeztessem? Korábban említette, hogy van, hogy maponta kétszer is összefeküdne velem, máskor meg egy hétig nincs kedve. Változó.

2021. márc. 10. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hangulatfüggő, ugyanúgy ahogy a nőknél. Mi ilyenkor azt mondjuk fáradt a kuki/nuni és majd holnap folytatjuk, nem csinálunk belőle problémát.
2021. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

"szájjal kényeztetem, ha már korábban csak úgy állt föl neki." - ez 28 évesen elég nagy gond lehet. Ehhez képest csak úgy magától felálljon? - hát nekem furcsa.

Nekem akkor tud érzékeny lenni, ha "túl van használva"

2021. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%

Szia 2-es vagyok. Nem tudom miért pontoztak le. :)

Pedig pontosan olyan spontán merevedésről írtam, amit a pasid mesélt neked. Mindenkivel előfordul. Igen 28 az szerintem fiatal még. Én 31 vagyok és magamat is fiatalnak tartom. :) De ez elég relatív.

2021. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem buszon akkor merevedik, ha álmos vagyok. Utazó lányokra (34 évesen már) nem szokott, inkább a szemem kívánja őket.
2021. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyula6 válasza:

Mikor "ÉRZÉKENNYÉ"válik na akkor változtass a technikádon.

Azt mondja hogy érzékeny de lehet csak nem akar megbántani és szolni nem fog de lehet rosszul csinálsz valamit.nem elég ám csak úgy cippcupp bekapni.hidd el ha kicsit másként csinálod,ezer modon lehet. az egyik olyan lessz amitöl azonnal élvezni fog .

Én ezt párommal simán megtudom beszélni.

De én párom elötti nöknek is tudtam szolni ha nem jol csinálta.fogást váltott és rögtön lett eredménye.

2021. nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!