Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is sokkal könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal könnyebb dolguk van a nőknek szex közben?

Figyelt kérdés

A nőknek nem kell a farok méretükön parázniuk, szóval már csak ez hatalmas előny számukra. A férfinak pedig még a legrosszabb esetben is minimum 16 centi kell legyen, mert különben a nőknek nem fog megfelelni.


Mielőtt jönnek a kifogások, nem lányok, nektek nem kell a mell méreteteken paráznotok, mert ahogy ti mondjátok, az nem társul a fizikai kielégüléshez.



ma 13:26
1 2 3 4 5
 31/42 Laylah ***** válasza:
100%

"A nőket nem a nemiszervük mérete alapján kategorizálják hogy milyen nőiesek."

Nem, hanem a melleik, a fenekük, a derekuk, a csípőjük, az arcuk, a hajuk, a combjuk mérete alapján, meg hogy milyen alakú a mellük, a nemi szervük, az arcuk, a testük, a mindenük. Tényleg sokkal könnyebb...

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
32-es itt szex kozben volt a kerdes. Hidd el ha mar agyban vagytok pont nem a combjukon mulik a siker.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

33, de a szexig el is kell jutni. És hidd el a striák, narancsbőr, mell, mellbimbó/udvar, pina alakja ugyanolyan probléma sok nőnek. Elvileg semmit nem ad hozzá, vagy vesz el az aktus szempontjából, aztán mégis jönnek megjegyzések.

A farok mérete se annyira mérvadó jellemzően, mint a vastagsága, a technika, az odafigyelés, a kellő izgalmi állapot.

Mikor letolja a gatyáját a pasi, jellemzően a nőt se izgatja a méret. Sokkal inkább szex után, ha szar volt. Ha meg jó volt,soha többet nem izgatja.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
76%

#32 neked van igazad, minden férfi tökéletes nőt akar, még azok is, akik messze vannak attól.


Kérdező, az oké, hogy egy incel vagy. Az is rendben van, hogy ennyire zavar a farokméreted és emiatt a nőket vegzálod itt. Belénk akarod beszélni, hogy de márpedig te jobban tudod :D szemezgetsz a valaszok között, ha 100 válaszból ketten azt írják, nekik a 20 centis kell, akkor te csak azt látod. A többi 98-at, aki azt mondja, hogy annyira nem kell nagy, észre se veszed vagy azt mondod, hazudik. Oké, ez a te mentalis problémád, ezzel amíg te szenvedsz a legtöbbet, addig nincs baj. Téged meg ugye nem sajnállak.

De mik ezek a belinkelt gyakoris kérdések?? Ez alapján akarsz átlagot vonni? A gyakori alapján? Felteszel ide folyamatosan ezzel kapcsolatos kérdéseket, aztán folyamatosan ezzel inzultálod a nőket, egyik kérdéseddel alátámasztod a másikat és közben mindenkit hazugnak nevezel, aki nem úgy reagál, ahogy te elvárod. Te itt élsz...?

Ember, neked komoly mentális problémáid vannak, nyilván jó lenne ezt kezeltetni, de van egy olyan sejtésem, hogy ezt a választ is figyelmen kívül fogod hagyni.

A te mentális egészséged amúgy rohadtul nem érdekel, viszont félő, hogy a körülötted élőket megnyomorítod. Ha egyáltalán vannak még körülötted emberek...

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó π-nával megadott nő nagy kincs es ha tudja is magáról akkor bizony vannak igényei:-)
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

hát de ha belegondolsz hogy valakinek nehéz befogadnia a hímvesszőt, nehezen megy be, szenvednek vele (első bnőm olyan szűk volt hogy a szűk nők hozzá képest ugrálóvárak) 2 év.. ennyi ideig nem sikerült.

vagy pl ott az orál.. nagyon kritikusak vagyunk hogyan csinálják, én is :D

finoman.. változtatva a ritmust, egyik exem száraz kézzel úgy lehúzta 1-2 szer a bőrt hogy szivárványt láttam.

szóval nekik se könnyű.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Lányok szerintetek akinek 16 centi alatt van a farka az nem férfi. A nők többsége nem szereti a 16 centi alattit, és kb minden nőnek lófarkú párja van.
ma 16:28
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van könnyű dolguk. Temérdek a fél perces egymenetes pali, aki azt se tudja mi a csikló, épphogy megtalálják a vaginát vagyis beletalálnak, de semmi többet nem tudnak róla. Szex = gyors ejakuláció. Marha könnyű lehet a nőknek, ja.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. 14 évesen öszejottem a mostani barátommal, akinek 13 centi volt a pénisze 14 évesen. Azóta 1-2 centit ha nőtt. Képzeld el, hogy három éve élvezem vele a szexet, és 16 centi alatt van, mégis együtt vagyunk 3 éve, és neki és nekem is van orgazmusom. És élvezem a szexet vele. Amikor ismerkedtem nem azzal kezdtem hogy mekkora a farka, amikor először megláttam pont nem érdekelt mekkora, csak magamban akartam érezni, és nem méregetni akartam.


17/n

ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés felnőtt nőknek szól. Minimum 18 éveseknek.
ma 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!