Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is sokkal könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal könnyebb dolguk van a nőknek szex közben?

Figyelt kérdés

A nőknek nem kell a farok méretükön parázniuk, szóval már csak ez hatalmas előny számukra. A férfinak pedig még a legrosszabb esetben is minimum 16 centi kell legyen, mert különben a nőknek nem fog megfelelni.


Mielőtt jönnek a kifogások, nem lányok, nektek nem kell a mell méreteteken paráznotok, mert ahogy ti mondjátok, az nem társul a fizikai kielégüléshez.



ma 13:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
Fú de buta vagy.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
75%

Fejezd már be te buta ember!! Ne akard már megmagyarázni a nőknek, hogy mi a jó a nőknek!

A hülye komplexusodat zavarod így le és a nőket akarod hibaztatni, mert neked bébirépád van... Borzasztó idegesítő stílusod van, nem csoda, hkgy még mindig szűz vagy

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan lenne könnyebb te nymorék amikor sok nőnek még csiklói orgazmusa se van mert a férfi még nyalni se tud, nem akar? Hüvelyi orgazmusról ne is beszéljünk. A férfiaknak legtöbbször mindig van orgazmusa. A nőnek van úgy, hogy soha. A férfinak mindegy milyen n*niba nyomja, nem fáj neki, de a nő vagy nem érez semmit, vagy fájdalmas neki. Ráadásul sok férfi elvárja a sggbekukit, de ők nem hagyják, időket sggbe dugja a csaj. Sőt még menstruáció alatt is elvárják a szopást, szexet mert ők nem fogják kiverni maguk, vagy zsarolják a nőket, hogy mennek mást megbaszni. Rohadék nagyon sok férfi, még er*szakra is képesek. Inkább zárd be a pofád nyomika és b@szd meg *pád !
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
időket - hogy őket*
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
82%

Életemben nem mértem le egyik hapsimat sem!

És nem, nem könnyebb! Sőt, nehezebb! A férfiak csak beteszik és kész! Az sose fáj.

A nőknek meg lehet, hogy igen...

A kérdező tényleg nagyon ostoba!

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
A nőknek könnyebb mert nem kell a farokméretükön stresszelni. A nőket nem a nemiszervük mérete alapján kategorizálják hogy milyen nőiesek. Mutattam példát, és rengeteg nő így van vele. Hiába küldtök el a fenébe, vagy akárhova. Gerjedtek a nagy farokra, és jobban élvezitek. Nektek ezen nem kell stresszelni.
ma 14:35
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

#27 Te engem ne általánosítsd, cseszd meg! Nem! Nem gerjedek a nagyobbra, sőt!

És dehogynem kategorizáljátok a mellek alapján a nőket! A nagy szart nem!

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

A saját véleményetek szerint a nők mellmérete messze nem olyan fontos mivel nem játszik szerepet a vaginális szexben, és nem fontos az orgazmus szempontjából. Ezt ti mondtátok csajok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

ma 14:46
 29/42 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem mondtam ilyet!!!
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
40%

A nők meg izgulnak a pichájuk kinézete miatt.

Mert sok férfi be nem teszi az az undorító és ocsmány salátás punciba. Akármekkora is.

ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!