Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus megvonás, jutalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus megvonás, jutalom rendszer segíthet a fogyásban?

Figyelt kérdés

Sehogy nem tudom rávenni magam a fogyásra, pontosabban hogy ne egyek pl édességeket, vagy mozogjak rendszeresen. Már az is eszembe jutott hogy orgazmusom kontrollálásával lehetne motiválni benne? Pl csak akkor lehet orgazmusom ha aznap sportoltam, nem ettem hizlalót. Vagy csak a hétvégén lehetne ha egész héten tettem az egészségemért. Persze az orgazmuskontrollt is nehéz lenne betartani.. Lehet hogy az is csak pl erényövvel menne.

Van valakinek tapasztalata ilyennel? Vagy más megoldást tudtok?



okt. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem pont a fogyásban, de más területeken eléggé tud motiválni az orgazmus megvonás / jutalom.

Pl. házi/ ház körüli munkában ha eleget teljesítettem, akkor kapok a páromtól

okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nemed írd ki!
okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé motiváló tud lenni igen, bár leginkább akkor ha melletted van a párod. Mondjuk csak így online könnyen kísértésbe eshetsz
okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én erényövet hordok, és meglepő, hogy mennyire sokat tud segíteni a hétköznapi dolgokra motivációban, motiváció fenntartásában. Persze nem ezért kezdtem el hordani, hanem szexuális (bdsm) indíttatásra, feleségemmel ki akartuk próbálni, milyen az, amikor ő döntheti el, mikor lehet orgazmusom -aztán persze hamar rájöttünk, hogy mennyire jó játékszer, és hamar az életem része lett a dolog.

Az már az elején kiderült, hogy milyen jó motiváció pl. házimunkára, de mivel rendszeresen sportoltam már előtte is, a fogyásban valahogy sose kellett motiváció. Tavaly viszont felszedtem jópár kilót és pont ezzel egyidőben a feleségem is kitalálta, hogy le akar fogyni, sőt, teljesen egészségesen akar étkezni. Ő egyébként alapból sem evett össze-vissza mint én, de azért sokszor evett "magyaros" kajákat velem együtt mivel én azt szeretem, a zöldséges kajákért nem voltam oda túlságosan. Talált egy étrendet amiben a klasszikus magyar kaják alig vannak, hús csak hetente két-háromszor, és akkor is lazac, csirke, stb, a többi napokon full zöldségalapú étrend, esetleg egy kis tejtermék. Emellett kalóriát is számolunk, és persze minden édes vackot (gyümölcslé, nasi) elhagyunk. Az étrend betartása nekem az elején nagyon nem ment, sokszor tartottam csalónapot, sokszor volt hogy kifutottam a kalóriakeretből, hiába mozogtam alapvetően sokat. Ekkor jött képbe, hogy miért ne motiválhatna, vagy éppen büntethetne a feleségem orgazmusmegvonással.. úgyhogy minden héten, amikor csalónapot tartok (függetlenül attól, hogy a csalónapon felszedett kalóriákat végül ledolgoztam-e) vagy ha a héten összességében túlságosan kilógok a kalóriakeretből, akkor nem kerül le az erényöv. És amíg fogytam, mérni is kellett a testsúlyomat, és bizony ha visszahíztam, akkor se került le. Hozzáteszem, ezeket a "büntetéseket" sokszor én találtam ki, vagy együtt találtuk ki.

Mióta elértem a kívánt testsúlyomat, csak fent kell tartani, ez néha egyébként van hogy nehezebb, mint lefogyni. A feleségem viszont cserébe egyre kreatívabb lett a témában és egyre szigorúbb étrendeket talál, illetve elkezdtük az időszakos böjtölést is, és volt már, hogy egy hónapig egyáltalán nem ettem húst. A büntetésekben is kreatív, mostmár nem csak orgazmusmegvonás van, hanem pl. van hogy egy hétig csak olyan kajákat ehetek amiket utálok. Néha azt gondolom szinte félelmetes, hogy erre is milyen könnyen rá tud venni így.

tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!