Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom nagyon “magára veszi”,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon “magára veszi”, ha időnként nincs orgazmusom. Hogy oldanátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel szexelünk/vagy legalább pettingelünk, az esetek 70%-ban könnyen van is orgazmusom, akár többször, de előfordul, hogy nem tudok elmenni. Ez nem a párom miatt van, mindent jól csinál, imádom vele az együttléteket, de így vagyok összerakva, nekem ahhoz nagyon rá kell hangolódnom és ez nem mindig sikerül. Ettől függetlenül ugyanúgy élvezem az aktust. Ő viszont teljesen kiborul, ha nincs orgazmusom, már-már “mindenáron” erőlteti, és hiába mondom, hogy most nem hiszem, hogy menni fog, azért is el akar juttani a csúcsra, be akarja bizonyítani, hogy általa el tudok menni, kihívásként fogja fel. Ha összejön, az a reakció, hogy “na valamit nagyon jól csinálok, ha mégis elmentél” meg néha kicsit azt is érzem, hogy leginkábbb az egojat félti, mert orgazmusom után általában azt mondja, hogy ez neki a legjobb érzés, mert akkor tudja, hogy mennyire jó volt az ágyban…Csak hát legutóbb sem jött össze, főleg, hogy ettől már rá is stresszeltem a dologra. Utána teljesen le volt törve, hiába mondtam, hogy ez tőle független…de hogy ő “nem tud kielégíteni”.

okt. 14. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én ezért dobtam a szexkapcsolatosomat, mert csak egotuningból érdekelte az orgazmusom. Nem fogom hússzor bizonygatni, hogy baromira élveztem az együttlétet orgazmus nélkúl is csak azért, hogy saját magát megnyugtassa, mekkora fa.sza az ágyban. Az ilyen ember ugyanolyan önző az ágyban, mint aki csak addig reszel, míg ő el nem megy és a nő nem érdekli.
okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Anton Chigurh válasza:
47%

Szia!


Nálunk is volt ez így, én is szerettem volna, ha minden alkalommal elmegy a párom, hiszen így éreztem teljesnek az együttlétet.


Frusztrációt okozott is nálam, de meg tudtuk beszélni, és idővel rájöttem, hogy ezen nem szabad pattognom, ha jól érzi magát velem a párom.


Legyél türelemmel vele, próbáld meg "utójátékkal" is megnyugtatni, hogy érezze, nem azon múlott, hogy ő valamit rosszul csinált volna...nekünk férfiaknak ez nagyon fontos, hogy a párunk is kiteljesedjen, kielégüljön.


Sok sikert, fel a fejjel!


32/F

okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Bakker pr.stiknál alap ez hogy állandoan nyögni kell meg a pasit fényezni dicsérni mert csak akkor elégedett az ügyfél.


Sok csaj is játsza magát az ágyban kapcsolatmehtartás miatt mert ha jön egy olyan aki 5 perc alatt "élvez", le is lécel a pasi egybol.

okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő róla szól az egész, nem azért akar az egekbe repíteni, hogy jól érezd magad hanem azért, hogy ő milyen ügyes az ágyban. Ennek a vége az lesz, hogy nem fogsz még úgyse elmenni mint szoktál, rád fogja fogni holott ő önző gyökér és kioffol téged. Maradhatsz még vele, de csak az időd húzod mellette.
okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk béküljön ki az egójával.

Másrészt pedig, lehet, az is gond, hogy minden nap csináljátok. Lehet, hogy jobb lenne a mennyiség helyett a minőségre menni.

Én is el tudok élvezni minden nap, ha kell, de ha kimarad 1-2 nap, akkor nagyobbat szól.

Ez a "minden nap" olyan kicsit kényszeres, szerinten hosszabb távon egyre kevésbé fog működni.

okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Teljesen egyetértek! Én régen azt hittem mekkora a libidóm, aztán minden nap nyomtuk. Nem is kellett sok idő, kezdtünk távolodni egymástól pont a szex miatt. Kényszeressé vált, az orgazmusok elmaradtak. A heti 2-3 a legjobb nálunk, de ha csak 1 van, az is maximálisan jó tud lenni. Fáradság, stressz, napi lefáradás, a nem megfelelő hangulat teljesen szét tudja cseszni, sőt gyakorlatilag az ilyen körülmények közötti szex inkább romboló.

Ha ma vagy holnap vagy holnapután nincs meg az a vágy, hangulat, életerő stb., akkor elfogadjuk hogy csak alvás lesz.

okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem lesz gond, ha nem naponta erőlteti.
okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kb leírtad az exem...

Isten mentsen az ilyentől.


A párom nem csinálja ezt.

Csiklóorgazmusom mindig van, szex által nem mindig sikerül nekem se, de nem feszülünk rá, addig úgyse kezdjük el, míg másképp nem mentem el.


Az exemtől megkaptam, hogy leromboltam az évek alatt felépített önbizalmát, mert előttem mindig mindegyik nő elélvezett.

Mikor megkérdeztem, honnan tudja, nem csak megjátszották... Na, az olaj volt a tűzre...

okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk fordított a helyzet. Csajnak van orgazmusa, nekem nem mindig. De attól még jó minden, csak ő szokta túlgondolni...
okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!