Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok ha este kiveritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha este kiveritek egymás után többször szoktátok?

Figyelt kérdés
Ha este amikor kicsapjátok szoktátok egymás után többször? Hova szoktatok elmenni általában? Hasra, zsepibe?

okt. 5. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1x
okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Boxerbe aztán rajtam marad
okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Zsepi.
okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Többször, mellkas, has
okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy van kedv, megy ahova megy.
okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy egymás után többször is kiverem, az attól függ mennyire vagyok felizgulva! Általában a mosdóba szoktam élvezni!
okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben csináltam a változatosság kedvéért, gyorsan sikerül másodjára is elmenjek. De a másodiknál sosem áll rendesen, mondhatni félmereven vagy lankadtan sülök el. Nyilván ez okozott már gondot nővel is nem egyszer, hogy második menet nem megy.
okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Este elég egy.

1 hete kitaláltam, hogy építek egy geclpiramist.

Sajnos nem lehet, mert hamar elfolyósodik, de ha nem nedvszívó anyagra élveszek, akkor iszonyat lassan párolog a víztartalma…

okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ladygaga2 ***** válasza:
100%
én többször szoktam (általában), mellkasra, hasra szoktam élvezni, amit feltörlök zsepivel
okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy többször gatyába
okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!