Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz lányok. Ki mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versenyzővagyok kérdése:

Szűz lányok. Ki mennyire ertékelné összegben a szüzességét?? Kíváncsi vagyok. Korotokat írjatok mellé

Figyelt kérdés
tegnap 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

Énis kérdezhetném akár azt is, hogy mi abban a szégyen ha nem? A legtöbb ember elmebetegnek kezdi bekategorizálni azt akiről megtudják hogy x kor felett még szűz, és elkezdik kerülni.

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11: akkor kérdezd.


De talán inkább azt a következtetést vonhatnád le, hogy nem kellene senkinek se beleszólnia ebbe.

tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Nem kellene hát, de mégis, itt a gyakorin is láthatod, folyamatosan cseszegetve vannak azok akik le merik írni, hogy ennyi idősen szüzek meg nem volt még kapcsolatuk, nézz körül a felnőtt párkapcsolatok részen ott mi van. Már az aktus emberek között az nem egy privát dolog, hanem egy teljesen hétköznapi beszélgetéstéma barinők, haverok, vagy akár csak ismerősök között, és az ember értékét jelentősen meghatározza az, hogy hányszor dugott vagy egyáltalán dugott e vagy sem. Én örülnék a legjobban, ha nem érdekelne senkit sem az ilyesmi.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: és ezt most miért nekem mondod?
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De igen, kerdező, az él csak igazán e világon, aki keresztény... Mert tudod fiacskám, annak van igazi célja, nem csak a recskázás, mint sokaknak. Házassagot köt, mégpedig szűzen. Mert ez a rend.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Vagy csak annyiért, hogy egész életemben megéljek belőle.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!