Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem vonzó puncit dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vonzó puncit dugni?

Figyelt kérdés

Miért kell az anális szexet erőltetni, miért nem jó ha a pártok puncija jól megvan dugva? Miért jobb a feneke?

Nincsenek normális férfiak már? Ennyire elferdült minden?



ma 10:24
1 2
 11/16 Adventurer1 ***** válasza:
82%
Szerintem a férfiak tőbbsége szereti a puncit dugni. Én is arra gerjedek, az análra nem. 39f
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt sosem értettem, hogy ha egyszer ott van a szép, lucskos, kívánatos punci, akkor minek "rossz lyukba" dugni. Ez ilyen új generációs baromság.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de kiábrandító... Ne mondják már, hogy a punci ennyire élvezhetetlen...
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azert ez nagyon altalanositas ...


En 25 éve elek aktiv szexualis eletet. Tobb pasi volt aki kozolte ezt nem mint aki megtette az en keresemre es csak elvetve aki őszinten ugy akarta mint en.

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Tolmácsot kérek a #14-hez!
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%

15. Próbálom én is értelmezni.


"Szerintem azert ez nagyon altalanositas ..."


Itt azt írja, szerinte ez általánosítás.



"En 25 éve elek aktiv szexualis eletet."


25 éve él szexuális életet.


"Tobb pasi volt aki kozolte ezt nem mint aki megtette az en keresemre es csak elvetve aki őszinten ugy akarta mint en."


Ez már nehezebb. De úgy tűnik a tapasztalata az hogy a többség nem dugta seggbe, hiába kérte. És csak elvétve volt aki őszintén dugta seggbe.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!