Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más fél éve szexelek a férjemm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fél éve szexelek a férjemmel úgy hogy én nem élvezem undorom van a szextol már saját magamtól is. Nem bírom tovább. El mondtam neki mégis jön hogy szexeljünk. Egy kínszenvedés már minden alkalom ezt is el mondtam mégis jön. Mondjátok meg miért???

Figyelt kérdés
Rossz szex

ma 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
#9 hidd el, érzi ő, hogy csak kötelességből szexelsz vele és undorodsz az egésztől. Ha meg külön szobában szoktatok aludni csak tetézi a bajt. Én azért valahol sajnálom, nem lehet egy túl kielégítő élmény. Talán mással úgy tudna szexelni, hogy mindketten kívánják a másikat.
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom állítása szerint szeret.Tegnap este el mondtam hogy érzek hogy már nem bírom tovább csinálni egy kínszenvedés az egész már de már az előbb kérdezte este lesz e szex Ha annyira szeret miért kell igy vele lenni.Már én se tudom kinek van igaza én vagyok a rossz mert privátban rengeteg ilyen üzenetet kaptam.
ma 16:55
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom, de igen. Végül is ő az ő részéről elmondása szerint szeret és kíván szexuálisan. Ez egy párkapcsolatban azért valahol érthető. Te pedig már nemhogy tőle, de még magadtól is undorodsz miatta ha szexelni kell vele, de közben mégis magadra erőlteted és átvered őt is, minthogy méltósággal inkább szakítanál és lehet találna magának olyat, aki nem undorodik tőle.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem verem át el mondtam hogy érzek a szex iránt próbáltam el hagyni meg akart verni azt mondta most kinyir. Azóta még csak megemlíteni sem merem hogy elhagyom felajánlottam menjen akkor máshoz ahol akarják őt válasza neki igy is jó
ma 17:34
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg menni kell a rendőrségre bejelenteni, hogy fenyeget.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak leszopnád? Az nem lenne elég ?
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Félsz tőle? Fizikailag (is) szokott bántalmazni? Akkor nem a szex itt a fő probléma. Ha nem tudod / mered otthagyni, mert félsz, akkor kérj segítséget. Akár rendőrségtől, akár valamilyen szervezettől. Ez így nem jó már neked sem, meg valószínűleg neki sem, csak ezt nem látja be, és ragaszkodik hozzád foggal-körömmel.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Pakold össze a cuccaid és lépj le. Nem kell megbeszélni, menj barátokhoz vagy bárkihez aki meg tud védeni
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Keresd fel a NANE-t, ők tudnak neked segíteni: www.nane.hu
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát rossz oldalról közelítetted mrg a kérdést...

Kérj segítséget!

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!