Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más fél éve szexelek a férjemm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fél éve szexelek a férjemmel úgy hogy én nem élvezem undorom van a szextol már saját magamtól is. Nem bírom tovább. El mondtam neki mégis jön hogy szexeljünk. Egy kínszenvedés már minden alkalom ezt is el mondtam mégis jön. Mondjátok meg miért???

Figyelt kérdés
Rossz szex

ma 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán szeret 😕
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással szexelne az zavarna?
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj, miert nem elvezed? Valami megvaltozott vagy mindig is ilyen volt vele a szex, es inkabb benned valtozott meg valami?
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk el? Állítólag te ismered a férjed, nem?:D
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátommal ugyanez volt. Azt vettem észre, hogy undorodom a szextől. A nedvektől, a szagoktól, mindentől. Azt hittem magamtól is undorodom. Aztán rájöttem, hogy már kiszerettem a páromból... Ő semmi rosszat nem csinált, egyszerűen már csak barátként tekintettem rá.

Megtörtént a szakítás, borzasztó rossz érzés volt (tulajdonképpen magamat hibáztattam), de ez elmúlt. És most nem undorodom a szextől, visszatért a régi libidóm és boldog vagyok vele.


A test jelzett, hogy vége. Az elme is, csak azt sokszor félresöpri az ember.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
31%
Házastársi kötelességed.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Külön szobába alszunk be megyünk a fürdőszobába le toljuk a ami rajtunk van és bele a közepébe ez így megy más fél éve. 15 éve vagyunk együtt ennyi idő alatt sokszor volt ilyen meg se tudnám számolni
ma 16:14
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jobban járna szerencsétlen ha elhagynád inkább. Mondjuk én már magamtól is otthagytalak volna, azért önérzet is van a világon.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó minden másnap szexelek vele csak mert ő igy kívánja közben saját magamtól undorom van nem hiszem hogy annyira sajnálni kellene őt.
ma 16:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért alusztok külön szobában? Miért nincs előjáték, miért nem mondod, hogy másképp szeretnéd? Ez igy tényleg kiábrándító nem csodálom, hogy undorító számodra.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!