Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha én nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha én nem akarok szexet? 24/N

Figyelt kérdés

Mondjuk soha.

Ettől még lehet párom?



ma 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te aszexuális vagy, és igen, lehet.

39/F

ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Nem vagyok aszexuális.

16-19 év között szexeltem, majd egyre kevesebbet. Mostanában meg egyáltalán nem akarom meg eztán sem. De nem tudom miért. Egyszerűen már nem vágyom rá.

ma 08:15
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Akkor elsőnek érdemes ezzel egy szakembert első körben felkeresni.

Mivel volt szexuális életed így az hogy a továbbiakban nem szeretnéd, valami elfojtott dologra utal ami miatt nem szeretnéd.

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hormonhaxtartásod nézesd meg
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs semmi. Keress itt egy kisfarkú/gyorstüzelő szerencsétlent, azok úgyis mind szeretnivaló jólelkű emberek (😂😂😂) és legyetek boldogok!
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet persze de általában egy kapcsolat mozgatórugója a szex
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem valószínű, nem tudnék lemondani a szexről más kedvéért. Max valami nyitott kapcsolat, ha abba bele menne, de annak meg értelmét nem látnám. Ettől függetlenül lehet van olyan ember, aki hasonlóan gondolkodik és működhet a dolog, én csak a magam nevében tudok nyilatkozni.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Nők és férfiak is egyaránt vágynak a szexre. Ha egyáltalán nem vágysz rá,menj orvoshoz. Ez nincsen rendben.


Én meg a szöges ellentéted vagyok, de ez sem jobb azért, hidd el. 0-24 kívánni.. :)


24/N

ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 3 évem, mikor egyáltalán nem kívántam, nem akartam, sem a szexet, sem a masztit, sem az orgazmust. Azt hittem örökre úgymaradok. Végül elmúlt, és most jobban kívánom, mint valaha.


26/N

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg férfiként változik folyamatosan. Kb havonta, mintha valami ciklusa lenne ennek is vagy nem is tudom. 😅 Van, hogy néhány hétig napi szinten 4-5 maszti/szex is kevésnek érződik, folyamatosan láthatóan duzzadt a péniszem és erősebb az erekcióm, máskor meg egy ideig abszolút nem hoz lázba a téma.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!