Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "feederism...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "feederism" vagy etetés fétis erőszakos típusáról?

Figyelt kérdés

Olvasgattam korábbi kérdéseket itt az oldalon, és a felhasználók kb. 95%-a a hízást és az evés "szeretetét" említi a fétissel kapcsolatban. Viszont van enek egy erőszakosabb változata is, amikor az etetés célja nem a hízás, hanem az erőszakkal etetés, vagy tömés, ki hogy hívja. Még akár egészséges ételekkel is lehet csinálni ha valakinek ez fontos, de semmiképpen sem a súlygyarapodás a lényege, hanem az akár lekötözött subot evésre kényszeríteni. Mit gondoltok, ez mennyire kapcsolódik az eredeti feederism témához, illetve kinek mennyire fér bele egy ilyen fétis? Nyilván elsősorban azoktól kérdezem akiket az alap feederism izgat, de persze biztos van olyan is akinek esze ágában sincs senkit "felhízlalni" de mondjuk a dominanciáját vagy szadizmusát kiélné abban hogy valakinek x dolgot leerőszakol a torkán.

Illetve akinek tetszik, vagy kíváncsi lett, hogyan képzelitek el? Sok infót nem találtam róla, és nem is próbáltam még, szóval én is csak a képzeletemre tudok hagyatkozni, de épp ezért vagyok kíváncsi mások gondolataira. Tulajdonképpen két főbb dologra lennék kíváncsi, az egyik hogy egyáltalán mit etetnétek (vagy mit ennétek, ha a másik oldalra képzelitek magatokat) illetve hogy mennyire erőszakosnak képzelitek el, mit gondoltok, hol a határ?

Szerintem abban mindenki egyetért (bár nem ítélem el a betegebb elméket sem, csak na :D) hogy ételekről van szó, tehát ehető dolgokról :D Kavicsot, homokot, földet stb. remélem senki sem akar etetni a másikkal, meg persze olyat sem ami allergiás reakciót vált ki (ezért nagyon FONTOS bármilyen fétis kipróbálása előtt MINDENT részletesen átbeszélni! Ezt főleg a maguktól elszállt műdomoknak mondom akik szeretik leszarni a másik fél igényeit). De az ehető dolgokon belül kinek mi a szimpatikus? Kapjon a feedee vagy sub olyat amit szívesen eszik, csak többet belőle, vagy épp olyat amit utál, és azt "izgalmasabb" leerőltetni a torkán? Én pl. utóbbit képviselem, de nagyon válogatós vagyok, szóval nem nehéz olyat találni amit nem eszek szívesen :D

A másik hogy ki mit gondol, mi az erőszakosság határa? Pl. ha láthatóan nem kívánja, már abbahagynátok? Vagy belefér hányásig tömni? Esetleg valami még extrémebb, pl. a hányás újra-etetése? Kinek mi fér bele, vagy esetleg akiket egyáltalán nem izgat fel a feederismnek ez az ága, mit gondoltok meddig szabad elmenni, mit tartotok egészséges határnak?

Tehát úgy általánosságban érdekelne mindenkinek a véleménye a feederism erőszakos ágáról, aki egy kicsit is érintett a témában.



ma 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérett a világ a pusztulásra...
ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem ezek nagyon izgatnának, de férfiként hogy nő etet. Főleg édes ételekkel
ma 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"változata"

Nyilvánvalóan semmi köze nincs egymáshoz annak, ha valaki kényszer étkeztetésben leli az örömét (ha egyáltalán létezik ilyen elvont baromság), ahhoz, ha valaki uram bocsáss a teltebb idomokra izgul a kiálló bordájúak helyett, ami kicsit sem ritka dolog az emberiséget illetően.

ma 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"ha valaki uram bocsáss a teltebb idomokra izgul a kiálló bordájúak helyett, ami kicsit sem ritka dolog az emberiséget illetően"

A feederism kifejezetten az etetést jelenti, nem csupán a teltebb idomokra izgulást. A fétis lényege hogy az egyik fél élvezi etetni, hízlalni a másikat, tehát maga a folyamat az izgató. Ennek van egy olyan változata ahol mindez erőszakosan történik.

[link]

"An underground sexual fetish which involves one partner (the feeder) feeding the other, both to obtain sexual arousal and to encourage weight gain in the feedee. Feederism can vary in nature, from a consensual act between two people who mutually appreciate a larger body type, to non-consensual abuse, which may involve force-feeding and bondage and is undertaken with the intention of fattening up the feedee to the point of immobility and total dependence."

ma 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!