Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az unokatestvérrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az unokatestvérrel való petting?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 12:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy sokadik unokatesó. és nem én írtam valamilyen választ. De amikor ez tortént még kicsik voltunk. és nem is tervezztuk tovább.gyerekról meg zázasságról só em volt.
2009. jan. 8. 13:39
 22/39 anonim ***** válasza:
68%
Magyarországon az unokatesók házasodhatnak is.A gyerek válalásba szólnak bele,genetikai teszt,hogy biztosan normális lessz e.?A válasz tehát igen.
2009. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
41%
Szerintem annyira nem gáz. Vannak olyan országok (leginkább Dél-Amerikában) ahol házasodnak is uncsitesóval? Emlékszik valaki az Esmeralda című sorozatra? Abban is ugyan ez volt. A főszereplőnek az unokahúga volt a jegyese..
2009. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
77%
nemsűrűn
2009. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
56%
vérfertözés...szerintem most hadjátok abba ez abnormális:S
2009. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
63%
Nem normális, egyenesen undorító!!!!
2009. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Vértfertözni csak egyenesági rokonnal lehet az unoka tesó nem az.
2009. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:

Itt a "gyakorikérdésekben" van egy rakat hasonló kérdés .. azt lehet erről olvasni ,hogy csak azoknak megfelelő akik ép benne vannak, vagy benne voltak az ilyen kapcsolatban.

Véleményem szerint én olyan kapcsolatban vagyok akinek a pasija benne volt éveken keresztül.. Tőlem távol esik de nagyon . Nagyon rosszul éreztem magam ,attól ,hogy a pasim olyan döntést hozott ami számomra elfogadhatatlan . Nagyon nehezen de túl jutottam . Úgy neveltek ,hogy ha valaki mellé állok és elfogadom a döntését akkor az engem is minősít . Képzelhetitek mennyire nehéz vol túl tenni magam ezen . Arról nem is beszélve hogy az unokatestvére folyton ott kering körülöttünk. A testvérem tud erről és nagyon mérges a szüleimnek nem mertem elmondani . Kitörne a botrány. A kapcsolatuk már rég a múlt ,mégis exére tekintve huuu igen nehéz ezt magamban tartva lenyelni és családi programok alkalmával mosolyogni. Közös nyaralójuk van stb ,stb....Egyébként természeteségre és jó döntésre biztos nem lehetne hivatkozni ... mert körülöttük senki nem tudta, hogy családi szállak füzik össze(gonolok én a középiskolára és az egyetemre ). Nekem is jobb lett volna ha nem mondja el. A múltja kicsit a jelene is . Végül is arra szeretnék rámutatni ,hogy lehet pillanatnyilag fergeteges élvezetekkel jár nektek .Útána ha nem marad, titok következménnyel bír. Következő párkapcsolatotokban ha erről beszéltek ,nem vagyok annyira biztos hogy újjongani fog a leendő párotok esetleg meg annak a családja . Félelmetes abba is bele gondolni ,hogy lehet ebből gyerek is .. Ő mit gondolna erről ??Vérfertőzésből születet... Nem lehetne választása csak mikor felnőtté válik és gyereket szeretne a ti hibátokból genetikai vizsgálatokra kell majd járnia. Annyi beteg gyerek születik egyébként is, minek kel még ezt fokozni??

A jog mellettek áll, lehet még házasodni is .

2009. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Természetesen igen 23/f
2009. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
60%
Én le is feküdtem vele 9x :D és nagyonjóvolt
2009. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!