Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az unokatestvérrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az unokatestvérrel való petting?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 12:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem.

Bár volt már olyan polgármester ebben az országban, aki nem csak pettingelt vele, hanem el is vette feleségül.

Szóval...

2009. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erkölcsileg egyáltalán nem ítélek el. Nézünk csak szét a történelemben!

Inkább csak tovább ne lépjetek, mert a genetika érdekes dolgokat tudd művelni.

2009. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
81%
Ha harmad vagy még messzibb unokatesód, akkor nem gond. De ha közelebbi, az azért furcsa. Mondom úgy, hogy én is csináltam hülyeséget 11 évesen a 11 éves uncsitesómmal (majdnem pettinget), de még a mai napig szégyellem, és nem tudok a szemébe nézni.
2009. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
88%

Hell!


Nekem az egyik cimborám nagyszülei unoka testvérek voltak, és a srácnak sem meg az apjának sincs két feje, vagy hasonló.Az erkölcsi határ meg mindenkinél más.

2009. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,de én is sem tartom rendjén.bevallom,mikor még 7.es voltam jó pár évvel ezelőtt én is elkövettem egy nagy hülyeséget.akkoriban nagyon bejött egy srác neki már több csaja is volt nekem meg még soha nem volt pasim elképzeltem a nagy pillanatot h megcsókol de nem tudom h kell csókolózni így hát az unokatestvérem aki vwlem hasonló cipőben járt bár neki már volt pár bnője(az uncsim fiú)megmutatta és csókoloztam vele. :S
2009. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%
Az erkölcsi tartás nem csak emberre jellemző. A főemlősök sem szexelnek közeli rokkonnal. Ez nyilván jelent valamit,s nem azért nem csinálják, nehogy a szomszéd orángután beszóljon:D
2009. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
66%
ez olyan mint ha anya a lányával , apa a fiával szexelne.... gondolkodjatok el rajta ???
2009. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
66%
Nm!:P
2009. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%

Hányadik unokatestvér?

Valaki itt írta a szülőket... nem mindegy: szülő felerészben, 1. unokatestvér negyedrészben ugyanaz.


A pettingtől még semmi bajotok nem lesz... sőt!

Még a szeretkezéstől sem lenne bajotok. Csak a gyerekeitek negyede lesz olyan súlyosan defektes, amiről nem is álmodtok. Jó, persze - most nem erre gondoltok. De az út egyenesen oda vezet.


Más írt a majmokról: persze, ők is tiszteletben tartják ezt. De nem tudják, ki a közeli rokon: akivel együtt nevelkedtek, azzal nem szexelnek.


Nektek is ez ajánlanám. Elhiszem, hogy csábít az alkalom - de inkább keressetek mást. Jobban jártok.

2009. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
46%
én már évek óta lefekszem az unokatestvéremmel, bár akkor nem ha van párunk. egyszerűen kielégítjük a szükségleteinket, teljesn érzelemmentes a dolog. ha nem akarsz hozzámenni akkor nem probléma, csak ne verd nagy dobra, mert azért lássuk be nem normális a dolog!
2009. jan. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!