Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az unokatestvérrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az unokatestvérrel való petting?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 12:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen nem!
2009. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi idős is vagy? Bár ha már tudod, hogy amit csináltok azt pettingnek hívják, egyértelmű, hogy vagy olyan, ill. kellene olyan érettnek lenned, hogy tudd, NEM normális dolog!
2009. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%
NEM!!
2009. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy a harmad unokatesóval összejövős? Gondolom te tetted fel azt a kérdést is (bocs, ha nem).

Pfujjjjjj...vérfertőzés... Legyen már eszed!

2009. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
73%
Hát nagyon nem az! Gondolj bele, Ö azért még is csak a rokonod...
2009. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Na, hogy valaki meg is védjen.. itt vagyok én.. erkölcsileg biztos nem helyénvaló, de ha mindenki elgondolkodik egy kicst, biztos van olyan rokona akire nem unokatestvér/rokon-ként néz rá hanem mint egy férfira vagy egy nőre, esetleg ha nagyon ritkán találkoztatok eddig, talán évekkel elzelőtt, lehet h mikor először meglátod nem az az eslő reakciód h unokatestvér hanem, hú milyen jól néz ki.

Ez egy érdekes kérdés, mert attól is függ hanyad unokatestvéred mert lehet h genetikailag már nagyon messze vagytok egymástól,lehet hogy már azt sem lehetne mondani hogy egyvérből valók vagytok.. gondold csak végig a genrációkat... de mégis ott van a rokoni kötelék. És hangsúlyozom mégegyszer h az erkölcs miatt ítélem csak el. Külünben olyanok vagytok mint 2 normális emberakik vonzódnak egymáshoz, csak épp aztmondják hogy unokatestvérek vagytok(bár ez mit is jelet tulajdonképpen?) Viszont ha történik is valami vagy már történt akkor csak arra kell vigyázni hogy ki ne derüljön mert abból tuti családi perpatvar lesz, de a legegyszerűbb ha tartjátok magatokat és nem engedttek a csábításnak:D itt megjegyzem tapasztalatból beszélek:D

2009. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
előző voltam.. mindenkitől bocsánatot kérek de ez nem csak az én véleményem...
2009. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%
szted pettingtől hogy lenne vérfertőzés?
2009. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom már úgy is kipróbáltátok, nem igazán normális, de hiába...Szerintem nem te vagy az egyeduli, akivel ez megtörtént, vagy akinek ez megfordult a fejében...

De inkább maradjatok csak a pettingnél, és csak óvatosan!

2009. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit furcsa,

Nekem ugyan vagy egy tucat fiú unokatesóm, de nem találkozunk, kb. velem egyidősek, képek alapján a hűűűű b+ dejópasi, de nem fantáziálok róluk, nem próbálnám ki őket.

Azon mondjuk már gondolkoztam mi lett volna, ha nem húgom, hanem bátyám lett volna... na mind1:)


Nem normális, mindenkit megbotránkoztat, mert nem természetes, jelzem csak ebben a világban...

Egy két ősi nagy civilizáció uralkodói pl... De akár a Biblia, Káin kit is vett feleségül.


Genetikailag lehet egy ilyen kapcsolatból sérült degenerált gyerek, jelzem lehet, nem törvényszerű, viszont halmozódó genetikai hibák egyszer kijöhetnek a gyerek gyerekeinél, vagy később...

Valakik erre rájöttek, és érvénybe léptették ezt az erkölcsi törvényt, hogy Xizedig vérfertőzés a rokonokkal...

Nem tudom fiú vagy lány vagy, de annyit, ésszel, és nálatok 100000000000*jobban kell figyelni, ha nem akarjátok még abbahagyni, ugyanis az már valóban vérfertőzés... ÉS egy nemkívánt terhesség...

Nem mondom azt, hogy azonnal hagyjátok abba, mert... azt sem, hogy élvezzétek egymás társaságát. Annyit, ésszel éljétek az életeteket...

2009. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!