Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fenék/bugyi szagolgatás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék/bugyi szagolgatás?

Figyelt kérdés
Remélem nem fogok vele semmit/senkit megsérteni de van itt olyan nő vagy lány ki hogy akarja , aki szivesen megszagoltatná velem a fenekét esetleg hasznát tanga bugyiját , a pukizás is izgi szerintem , tudom undi stb stb de hátha sikerül

szept. 1. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt kovetem, mert engem is izgat....
szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Beteg vagy, keress inkább egy pszichiátert.
szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként akik utálják az ilyet ők hogy kerülnek ide ? mármint azt irsz amit akarsz nyilván nincs baj vele , csak engem érdekel hogy , hogy kerültök ide? véletlen nem lehet , vagy vadásztok az ilyenekre? nem kötekedés
szept. 1. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Undorító beteg perverz pasik vagytok. Nektek orvos kell.

Aki szagolgatja stb a csaj seggét.

szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Engem is őrülten izgat. Nem találtam rá partnert, pedig hajlandó lennék áldozni érte.
szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

3. Akik itt olvasgatnak ezt is elolvassák és van róla véleményük.

Nehogy te szabd már meg hogy ki mit olvas el és mihez szólhat hozzá.

Bár a te idétlen gondolkodásoddal ezt is megszabnád.

AZ hogy te még az életben nem kerültél punci közelébe az legyen a te hibát, idétlenséged.

Ha lett volna már dolgod vele akkor tudnád hogy egy vad idegen csaj soha az életben nem áll oda neked hogy gyere szagold meg a seggem lyukát.

EZért nem ártana ha néha gondolkoznál is.

szept. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os kifejtenéd nekem bővebben hogy hol akartam megszabni azt hogy ki hova mit irhat? "mármint azt irsz amit akarsz nyilván nincs baj vele" illetve direkt irtam hogy nem kötekedés, én lennék idétlen mikor neked nem megy a szövegértés? hmm
szept. 2. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
A főbérlőmnek is ez a mániája.. szenyesemből szedi szagolgatja a dolgaim..bugyi stb..Megbeszéltem vele amúgy nem zavar.. megengedem neki hogy szaglásszon is.. 27N
szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
De jol esne, ha egy fiatal lany az arcomra fingana
szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gipszkartonos csávó felújításakor folyamatosan kivette a bugyijaimat a szennyesből és azzal maszturbalt
szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!