Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, az izmos férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az izmos férfiak jobban izgatnak titeket? Vagy inkább legyen egy férfi túlsúlyos, vagy sovány?

Figyelt kérdés
aug. 27. 08:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem zavar mit gondolsz. Gondolom nem engedheted meg magadnak, hogy ilyen férfiak álljanak szóba veled, amivel nincs gond. Csak ne mondjátok, hogy egy sörhasú apatest szebb, mint egy férfi, aki foglalkozik is a testével.
aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
#11: hidd el, megengedhetném magamnak. De hadd döntsem már el én, hogy nekem az ilyen jobban tetszik, mintha ki van kondizva valaki… nekem nem tetszik, pont.
aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Jó neked, bemész pesten bármelyik kocsmába és ugyanilyen alkatú 50-es férfiakat találsz mindenhol, és még fizetned se kell érte.
aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

Tipikus gyakoris válaszok 🤡

Undorító az izmos, sportos test, inkább legyen dagadék. Gondolom a válaszolók is azok, azért a hiszti 😁

aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!