Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy több olyan pasi van akinęk kifejezetten bejönnek az erősen (!) túlsúlyos, plussize kategóriás nők, mint olyan nő, akinek bejönnek az erősen túlsúlyos pasik?

Figyelt kérdés
Persze nincs reprezentatív mintám, nem biztos hogy így van, de szerintem így van.

máj. 28. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
"Aputest", "macis alkat", "egy férfi 100 kilónál kezdődik"
máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1.

Köszi a választ!

De ezért írtam oda, hogy erősen…


Egy 185 centis vagy magasabb férfi esetében 100 kiló abszolút nem olyan sok, pláne ha még izom is van a zsírréteg alatt.


De pl. egy Sirokai Diana egészen más kategória. És még tőle 10-20-30 kilóval lentebb is érvényes az “erősen” túlsúlyos kifejezés a nőkre, szerintem.

máj. 28. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Inkább csak az van, hogy nő pont alkalmi szexre tud magához mérten egész jó pasast is megszerezni.

Csajozásban ügyetlen srác meg kissé ittasan egy szörnnyel is jobban összejön. Szórakozóhelyeken gyakran látom, hogy elhízott (BNO>30) nők a kissé leittasodott nőzésben nem túl sikeres srácokra vetik rá magukat.

máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nálam ha nem brummog, nem is férfi :D
máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez is egy ízlés, el kell fogadni h nem csak a barbi babáknak jár a répa 😂😂
máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem relatíve sok férfi kedveli a kövér nőket,csak szégyenli bevallani.Ezért sokan csak szexre hajlandók kövér nővel.Kövér pasit jó alakú nővel akkor látsz,ha a férfi gazdag.Én amúgy imádom a rendkívül kövér nőket!
jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!