Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, az izmos férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az izmos férfiak jobban izgatnak titeket? Vagy inkább legyen egy férfi túlsúlyos, vagy sovány?

Figyelt kérdés
aug. 27. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Normál legyen. Én szeretem, ha van pici pocija is. Az izmos férfiaktól például undorodom.


N29

aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Laylah ***** válasza:
49%
Nem szeretem a dudorodó izmokat, pláne nem a kockahasat. Igen, inkább legyen rajta 20 kiló felesleg vagy legyen sovány.
aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

#1, #2 Na jól van ám... 😅


Évek óta edzek, egészségesen étkezek hogy úgy nézzek ki ahogy, erre kiderül hogy inkább chipsen kellett volna élnem a tv előtt heverészve a bejöjjek a csajoknak.... 😅

aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laylah ***** válasza:
100%
3., ízlések és pofonok. :) Köztetek is vannak, akinek a nádszál, törékeny lányok jönnek be, vannak, akiknek a sportosak, másoknak inkább a teltek. A kigyúrt és a 200 kilósra elhízott között azért van még pár fokozat.
aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ja persze, mindenkinek jobban tetszik egy kidolgozott test, mint egy elhízott, nem sportos test. Itt a 80-90 kilós nők írkálnak, hogy nekik nem jön be. Persze, mert velük szóba sem állnak ilyen férfiak. Ha az izmos azt jelenti, hogy van némi izom rajta és szálkás, akkor nekem tökéletes. 24/L
aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Én pl nem szeretem a nagyon kigyúrt, izmosat. Inkább legyen egy kis hasa, legyen úgymond “aputeste”, mint legyen kigyúrt, vagy vasággyal 30kg.
aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

#5

Ízlések és pofonok. Ennyi. Te még gyerek vagy nagyon fejben.

aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok gyerek, csak nagyon le vannak nézve azok, akik foglalkoznak a testükkel, akár fiú akár lány.
aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, itt egyik nőnek sem tetszik a sportos férfi, de a chippandale fiúk és a hot man show-n mind így néznek és megőrülnek érte a lányok. Gondolom mind gyerek, akik oda járnak. Ne vicceljünk már, nekem is ezek a férfiak jönnek be, ahogy az összes lánynak is, csak nagyon kevés az ilyen férfi sajnos.
aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

#9: ne beszélj a nevemben…

#6 voltam.

aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!