Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Azok alapján, amiket a válaszokban olvastam szerintem embere válogatja. Párom a kapcsolatunk alatt hízott meg így én őt tudom össze hasonlítani önmagával. Ugyanolyan jó és kielégítő a szex most mint régen, csak persze máshogy. Voltak amiket szép lassan elengedtünk, de helyette fedeztünk fel más új dolgokat, amikkel izgató maradt a szex. Pl rájöttem hogy nagyon szeretem mikor érzem magamon a súlyát, amikor még szálkás volt ezt nem tudtam megtapasztalni ¯\_(ツ)_/¯
Egyébként meg itt a hölgyek is tisztelhetnék magukat annyira hogy büdös lucskos csávóval nem fekszenek össze. Az én párom ugyanolyan tiszta és igényes mint volt, sőt megtartotta ugyanazt a vagány magabiztos személyiségét is, amibe anno beleszerettem.
12-es.
Nem tudom mi a baj én 115 kg vagyok és mindenem hozzáférhető és én is mindent tudok a telt páromnak. Súly nem volt hátrány a póz és egyebek miatt.
Az én párom 100kg.
Kicsi a farka és a has és a lenti hája miatt még kissebbnek tűnik.
Sajnos nem tud teljesíteni. Nincs gyors élvezhető menet csak maszatolás.
Közben izzad csöpög rám az izzadság a végén csurom vizes vagyok én is ami undorító.
Misszionárius pózban rámengedi a súlyát amitől nem kapok levegőt normálisan.
Nem jó vele a szex. szakítás lesz belőle.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!