Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Huszonévesen hány partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen hány partner számít soknak?

Figyelt kérdés
23lányként 6 fiúval feküdtem le, valakinek ez sok valakinek meg keves na most akkor melyik?

júl. 22. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké. Én pl 24 éves koromig 7 pasival voltam. Ennyi is maradt. 38/N
júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én többel voltam. Érdekes, hogy a pasik, kb 90% feljön ez a kérdés. De mit szűrnek le belőle?
júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
12. Általában azt szűrik le, hogy az ilyen nő ribi, de az ilyen pasik azok akiket messze kerülni kell. Elég szánalmas hogy kettős mércével mérnek. Hisz magukat persze nem tartják qurvának, még akkor se, ha 50-100 nővel szexeltek.
júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
22 évesen 2 fiúval feküdtem le,egyik a jelenlegi párom az előző az exem. 17 évesen kezdtem
júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#12. hogy mennyire félsz a fasztól, vagy mennyire tudsz vele majd bánni. :)
júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Ha mindegyik kapcsolatból tanultál valamit, akkor nem sok.
júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!