Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvarázsoltfiú kérdése:

Vajon hogyan kelthetném fel a lányok érdeklődését irántam huszonéves szűzfiúként?

Figyelt kérdés

Rendes,értelmes fiú vagyok,de úgy érzem,hogy vhogy sose jött ki úgy a lépés.Ez elég hülyén hangzik,de ha azt figyelembe vesszük,hogy a kevés lehetőséget is el lehet herdálni.

Nincs semmi bajom a lányokkal és nem őket hibáztatom a jelenleg állapotomért.

Talán nem sikerült azokat a lányokat megtalálnom,akikkel kölcsönös lenne a vonzalom vagy csak én nem vettem észre azokat,akiket érdekelnék?


Szerintem alapvetően kikövetkeztethető az is,hogy még nem volt barátnőm se és az évek múlásával egyre távolibbnak érzem azt is,hogy ez összejöjjön.Ez nem kényszerként funkcionál ,nem mindenáron akarok ,de ej ráérünk még azzal meg úgyis alakul majd vmivel egyszer csak 40 éves magányos szűzként fogok felébredni az ágyamban és mérgez majd a gondolat,hogy milyen sok mindenről lemaradtam.


Boncolgathatnám órákig,hogy miért vagyok még mindig szűz,de a tényen ez se változtatna.


Tehát milyen tanácsokat tudnátok adni annak érdekében,hogy a jelenlegi állapotom változzon?



2015. aug. 14. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

hát..túl sok jó tanáccsot én se tudok irni.

pontosan hány éves vagy ?


ha annyira zavar hoyg szűz vag ymenny el prostihoz és tu lleszel rajta és könynebb lesz

2015. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Harminc évvel ezelőtt volt olyan, hogy újsághirdetés, társkereső iroda. Ma az internet korában nem hiszem, hogy ne lenne ennél több lehetőség. Valamit lépni kell, még mielőtt belehülyülsz. Magam tapasztalatából mondom, úgy éreztem katonaság előtt nem szabad ilyesmibe belebonyolódnom, azután meg már csak kapkodtam, és amelyik nem volt jó, már avval se mertem még idejében szakítani, mert mindig féltem, hátha nem lesz több, pedig nem volt igazam, csak a túl hosszú egyedüllét kezdett az agyamra menni. 57/F
2015. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!