Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ti ismerkednétek, lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti ismerkednétek, lefeküdnétek egy kispénisz komplexusos pasival?

Figyelt kérdés

Állítólag az átlag tartományba tartozó 14-15 cm de a betegség miatt nem tudom elhinni hogy ez elég lehet bármire is...

Főleg nem élvezet adásra, pedig az lenne a legfontosabb...



júl. 8. 22:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"#4 igen. De csak öregen."


Miért, most hány éves vagy?

júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt már szexuális kapcsolatod, akkor miért van méretkomplexusod egy teljesen normál méretű pénisszel?
júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#10 sajnos ez igaz.
júl. 9. 14:50
 14/36 A kérdező kommentje:

#12 mert ez egy pszichés betegség amit nem lehet egyik percről a másikra kikapcsolni

Az hogy szexeltem már az nem jelenti azt hogy a nőnek jó volt vagy elég volt. Ami egy komplexusos embernél vagyis nálam a legfontosabb. Sajnos nem egy negatív élményem is volt ami teljesen kikészit

júl. 10. 08:56
 15/36 A kérdező kommentje:
#11 40 múltam. Majdnem 30 voltam.
júl. 10. 08:57
 16/36 anonim ***** válasza:

"Az hogy szexeltem már az nem jelenti azt hogy a nőnek jó volt vagy elég volt. Ami egy komplexusos embernél vagyis nálam a legfontosabb. Sajnos nem egy negatív élményem is volt ami teljesen kikészit"


Na pont ezert nem akarnek kapcsolatot veled. Fene se akar varni arra h majd felev 1ev utan legyen valami jo is nekem....

júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#16 te csak olyannak feküdtél le akivel az első aktustól kezdve tökéletes volt, orgazmussal?
júl. 10. 18:54
 18/36 anonim ***** válasza:

Eddig 3 szuz pasival volt dolgom meg fiatalon. Veluk turelmes voltam mert megiscsak szuzek voltak. De hamar belejottek nem lett kompexusuk es 2-3 szex utan es sok beszelgetes mellett mar baromi jo volt veluk. Torekedtek arra h a maxot nyujtsak.


Egy 40es pasastol elvarom h ismerje a noi testet tapasztalt legyen es mar elsore a csucsra jutasson.


Egy no nem minden esetben tud elelvezni. DE ettol meg siman lehet kielegito a szex. Nem az orgazmus szamatol fugg h jo volt e a vegen! Egy not sokkal konnyebb kizokkenteni a elmenybol. Eleg egy rossz mozdulat szo vagy barmi. De ettoleg nem kell koplexusodnak lennie.

Talan tanulni kellene a szexrol a noi testrol a ferfi testrol rengeteg tudas van a neten. Oke vannak meg hianyossagok de ha fejben megvan a tudas akkor maris jobb az onbizalmad. Masik a kommunikacio es annak minosege. Ez alapveto.


Nekem szexologus volt az apam. Sokat tanultam tole. Mindig kerdezhettem. Ez elony! Igy nyitott lettem nagyon sok mindenre.

De ettol nalam magas a szint ergo egy komplexusos pasi nalam nem palya. Elvarom egy legalabb olyan magas szinten legyen mint amit nekem van.


Mindig alapisan megvalogattam a partmereimet hiszen nem celom a szar szex ...

júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

#18 akkor vedd úgy hogy én is szűz vagyok. Ami mondjuk nem áll messze a valóságtól.


Nyilván mindenki arra törekszik hogy jó legyen, de azért a legtöbb pasi nincs a toppon főleg 40 után. Attól hogy valaki öreg nem jelenti hogy nagy tudása vagy tapasztalata van...

A kommunikációval egyet értek és mindenképp szükséges. Nem vagyunk egyformák egyszerűbb elmondani a másiknak mit szeretünk hogy szeretjük hogy jó

júl. 10. 19:59
 20/36 anonim ***** válasza:

Nem vagy se fiatal se szuz ergo nem fogok turelmes lenni veled.

Egyszeruen nem eri meg nekem.


Az ismeretsegi koromben halistennek a magasan kulturalt ferdiak vannak.

júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!