Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kövér csajok! Hány kiló és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér csajok! Hány kiló és centik vagyok (+ kor) és hány pasival dugtatok már?Volt rá példa hogy pénzt ajánlottak nektek? Ha igen hogyan?Random pasi vagy ismerős odament és egyszerűen megkérdezte? Egyéjszakás bejátszik vagy csak kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyugi nm írok rá senkire. Nincs rá pénzem, csak kíváncsi vagyok.
jún. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

164 cm és 68 kg vagyok. Senkivel nem szexeltem és semmilyen erotikus dolgot sem csináltam. Ettől független magamat nem kímélem, vettem és rendeltem is jónéhány dolgot, amiket kipróbáltam, illetve amik alapból megtalálhatók otthon, mint a zuhanyrózsa és a párna. A kéz meg ugye mindig kéznél van.


Neten sokszor fordult már elő, hogy megtaláltak a pénzes kérdéssel, pedig az arcomat sem látták, semmit nem tudtak rólam, csak random bepróbálkoztak valakinél, hátha nő is, akarja is.


Nem gondolom magamról, hogy az egyéjszakások híve leszek bármikor is. Valahogy nem tudom elképzelni, de ugye, amíg élek, nincs kőbe vésve.


+ kor: 22/L

jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem szexeltél soha? Petting sem volt semmi?
jún. 23. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

155cm és 82kg vagyok. 14 éves korom óta szeretek szopni, sok pasit szoptam már. 15 évesen dugtam először, az nagyon fájt úgyhogy két évig nem csináltam újra, akkor egy 26 éves pasi akit rendszeresen szoptam és sokszor bepróbálkozott már pénzt is ajánlott, amit végül elfogadtam. Baromi jó volt, azóta rendszeresen fizet a szexért. Neten sokan bepróbálkoznak akik valamiért szeretik a kövéreket, bár en magamat dagadtnak hívom. Az arcom mindenki szerint nagyon szép, a testemet gusztustalannak érzem, mégis vannak pasik akik szeretik az ilyet. Eddig nyolc pasival dugtam, egyik se kapcsolat volt, de mindegyikkel rendszeres volt. Szopásokat nem számolom.

24L

jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtam. Semmi erotikusat nem csináltam senkivel.


Úgy utálom ezt a kérdést... Már megkaptam... nem kevésszer. Nem kötelező szexelni. Azért csinálok magammal ezt-azt és amazt is, mert vannak vágyaim és kiválóan működik a libidóm, de csak mert magát a szexet csinálnám, emiatt nem kell lefeküdnöm senkivel (ingyen vagy pénz fejében).


/egyes hsz voltam/

jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
1. Te nem is lehetsz kövér az írt paramétereid alapján, esetleg tellt. Végülis mindegy, jól érezd magad az a lényeg.
jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!