Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen vágyaim?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen vágyaim? Mostanában rengetegszer lányként képzelem el magam és nagyon izgat... Mit tegyek? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés

jún. 22. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így vagyok ezzel 12 éves korom óta. A családom hívő, és bár elmondtam otthon, anyám hallani sem akart erről az egészről... erős bűntudatot keltettek bennem emiatt.

Sosem szexeltem, férfiként nem is vágyom rá.


Nem tudom mit kellett volna tennem, hogy önmagam lehessek. Most, 30 évesen már nyilván nem ideális a nemváltás, + ha erre gondolok, extra bűntudatot érzek, amit belém neveltek.

Nem tudok segíteni.

jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabor49 ***** válasza:
29%
retardaltak vagytok
jún. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 Azért nem lenne jó ötlet nemet váltani, mert hogy mennyire felizgat téged.. Ez egy teljesen komoly mentális állapot, nem egy fétis eszköz.
jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!