Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy átlagos 18-26 év közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 18-26 év közötti nőnek elegendő a 12-13 cm hosszú 12 cm körméretű pénisz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

jún. 19. 17:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudok mást mutatni mert van egy új házam kocsim meg kis pénzem is hitel nélkül 23 évesen
jún. 19. 18:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem biztos kevés lenne
jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Aztan mibol van hazad kocsid 23 evesen hitel nelkül?
jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Elég, mert a nők nagyrészét ez nem érdekli. A nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa ezért mindegy mekkorát dugsz be nekik. Ezenkivűl aki képes egyáltalán hüvelyi orgazmusra, az is olyan lassan, hogy az pénisszel amugy is elérhetetlen. Ezenkivűl soha senki nem mondta hogy egy nőnek orgazmusának kéne lennie a dugástól, mivel hogy a női orgazmusnak nincs köze a megtermékenyítéshez.
jún. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

#11 Mibű?


#10 18-19 centi nem hatalmas. Simán bírja egy átlag méretű nő.

jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Loptam csaltam hazudtam :D a lényeg hogy van
jún. 20. 17:19
 17/17 A kérdező kommentje:

Hölgyek,Urak

Ez a méret akkor csak hug@ozásra való :D???

jún. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!