Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyedül egy swinger klubban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül egy swinger klubban?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta gondolkodom, kiváncsi kennék, milyen is lehet egy ilyen klub, szívesen el mennék. Bár kicsit félek, eshet e bármi bajom, ha egyedüli nőként állítanék be, illetve elég fiatal vagyok, 20 éves, bár senki sem néz annyinak, még 18-nak sem általában. Ezt nem néznék rossz szemmel? Illetve melyik klub tűnik a legjobbnak? Ahol érdemes lenne először mennem.

jún. 18. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Csak az írja hogy hülyeség aki nemvolt, vagy csak látott belülről swingert. Koromnál fogva már a 20 év alatt voltam néhányszor. S az olyan korúak mint én, úgy rászállnak egy tinilány kinézetű lányra, hogy még egymást is s.ggbeb.sszák, még ha heterok akkor is. Úgyhogy kislány, elhiheted amit mondok. Azt elfelejtettem, hogy innen is ismerek olyat aki lement, s ki írtam hogy minden rendben volt, úhh áhh nagyon izgi. Jaja a kamu, mert szétk.rt.k a p.n.ját hogy egy hétig még a h.gyozás is csak könnyezve ment, és a s.ff.nek a szüzességét is igen csak megoldották, mert annyire fel volt mindenki pörögve.


ma 00:02

Addig álljunk az esőben

jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj nappali partyra, akkor nincsenek olyan sokan...
jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb klubban, vagyis hát a normálisakban ha valakinek nemet mondasz akkor azt tiszteletben tartja és békén hagy. Ha elutasítod és utána is nyomul szólj a recepción és kiteszik, 1-2 alkalom után az ilyen embert már vissza sem engedik, szóval be szokták tartani a játékszabályokat.

Ha ilyen fiatalnak nézel ki készülj rá hogy a személyt a belépésnél elkérik, mert nem akarnak abból bajt hogy egy kiskorú van ott. Pont ezért bent már mindenki feltételezni fogja hogy nagykorú vagy.

Fontos hogy döntsd el mit akarsz vagy mit vársz a klubbtól.

A nagyobb klubból más más dologban jobbak. Ha több pasi élményre vágysz akkor olyanba mész ha inkább párhoz csatlakoznál akkor meg olyanba.

Vannak olyan klubok ahol vannak kezdőknek is ajánlott programok. Olvass utánuk.

Ajánlani kezdésnek a tiktak-ot tudnám, nekünk párommal bejött, megyünk most pénteken is. Fiatalok is vannak mert mi is azok vagyunk, persze kb az emberek felé így is 40 fölött van, de eddig mindig voltak olyanok akik épp csak átlépték a 20-at.

jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Én mindig keresek lányt magam mellé, szerintem egyedül nem jó menni. Párral meg lehet beszélgetni, nézelôdni és több nő is érdeklődik irántad, ha nem egyedül mész.

Mondjuk én fizetni szoktam annak aki elkísér.

jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
Még jó hogy mindenki áradozik, csak jókat ír. Mert az árnyékos oldalról nem beszél senki, ert szégyelli.
jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Milyen árnyékos oldalra gondolsz?
jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez így reklám, ilyet itt tilos, kivéve a Hoxát. Azt reklámozhatod.
jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Egy ilyen klubban arra számíts, hogy több a ffi, mint a nő. Nem nagy durranás, kanos palik hajkurásznak, főleg akkor másznak rád, ha friss hús vagy, aztán leadják, ha már jobban megismernek, mert esetleg visszatérő vendég leszel.

De úgy tudom a jobb helyekre olyannal könnyebb bejutni, akit ismerős visz be, mert ez olyan bizalmi dolog.

jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos, hogy masszív férfi többlet van de semmit sem kötelező. Mint ahogy egy klublátogató ismerősöm mondta. Valakinek nagyon bejön és törzsvendég lesz valaki pedig fejvesztve menekül.
jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mehetsz egyedül is, 100% biztonságban leszel! Más nők is járnak egyedül, egyiket sem ették még meg :) Rajtad múlik mit szeretnél és mit nem. Megteheted, hogy csak bulizol, eszel-iszol, szórakozol, társalogsz másokkal, de azt is, hogy egy 10 fős gangbang közepébe veted magad.

A nem, az mindenkinél nemet jelent! Nem történik semmi olyan amit nem szeretnél. Van személyzet, aki nem tartja a játékszabályokat az kivágják mint a sicc (+ki is tiltják).

S ahogy írták, a legtöbb klubban erős ffi többlet van, de vannak olyan klubok is ahol kb. 1:1 a nemek aránya.

jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!