Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen férfi normális?

Figyelt kérdés

Egyik alkalmi kapcsolata alkalmával sem használt óvszert, emellett semmilyen módon nem védekezett.


Lassan 30 éves lesz



Szerinte ez normális, nincsen vele semmi probléma. Maximum a fizetős nőknél húzna óvszert...



jún. 16. 12:10
1 2 3
 11/21 gabor49 ***** válasza:
0%
igen normális nem szereti a gumit én isilyen vagyok
jún. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11. Alkalminál?


Te is beteg vagy..

jún. 17. 10:49
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. Ismertem ilyet régebben. Nagyon gáz. Az 1 dolog, hogy mivel nem ő esik teherbe, nem neki kell viselni a terhességet, gyereknevelést/abortuszt, maximum anyagi kötelezettsége van ha a nő pereli gyerektartásra,

De az hogy még a nemi betegségektől se tart, mutatja hogy retardált.

jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barom.
jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baktériumtenyészet. Ha lehánynám is csak attól félnék hogy én ne kapjak el valamit. Undorító. De legalább nem titkolja el, így ki lehet rúgni időben.
jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :(
jún. 28. 21:27
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 6-8 nonek fizet gyerektartast, utana nem fog sporolni a gumin
jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17. Azt mondta 18 évesen teherbe is ejtett valakit, de a lány nem áll vele szóba, így nem tudja.
jún. 29. 09:51
 19/21 Darcy_Raven ***** válasza:
8-as,a férfiakat is ugyanúgy felelősségre kell vonni. Felelőtlen ember az ilyen nagyon
júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19. Köszönöm a választ, teljesen egyetértek. :)
júl. 10. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!