Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen férfi normális?

Figyelt kérdés

Egyik alkalmi kapcsolata alkalmával sem használt óvszert, emellett semmilyen módon nem védekezett.


Lassan 30 éves lesz



Szerinte ez normális, nincsen vele semmi probléma. Maximum a fizetős nőknél húzna óvszert...



jún. 16. 12:10
1 2 3
 1/21 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem. De azok se normálisak akik így lefeküdtek vele.
jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én nőben ismeretem ilyet, a férfiak meg persze sosem tiltakoztak. A csajszi ráadásul szeretett utána jó hosszan nyavalyogni/aggodalmaskodni azon, hogy teherbe fog esni és ettől mennyire fél meg ilyesmik. Ennek vajon van valami betegség-besorolása?
jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. ✋️


Én nen terveztem, évdk óta fűz, de engem ez a hozzaallas taszít. Párommal ugyan mi sem használunk, de én hormon beteg vagyok és állandó partnerek vagyunk, nincs más.

jún. 16. 12:15
 4/21 A kérdező kommentje:
2. Egyik kutya, másik..
jún. 16. 12:15
 5/21 anonim válasza:
89%
Nem az, felelőtlen, élvezethajhász, de tényleg aki alkalmiban lefekszik vele az se normális.
jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Alapból rohadt nagy felelőtlenség védekezés nélkül lefeküdni valakivel. Az csak még inkább tetézi a dolgot, hogyha kalandról van szó. Bármit el lehet kapni és tehetbe eshet ugye az egyik fél.. ami hogy is mondam.. hát kinek lenne jó?


#1 voltam.

jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. Mint a kérdésben is szerepel, őt nem érdekli, szerinte ez a normális. :)
jún. 16. 12:56
 8/21 anonim válasza:
12%
De mit vagy a férfin kiakadva? A nőkön kéne akik ágyba bújnak vele.
jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Ő legalább tud élni és nem paràzik, hogy jaj nemibeteg lesz. Irigylem ezt a életszemléletet. Amúgy sztem ez a nemibetegség is túl van tolva. Aki egészségesen étkezik és él az nem lesz nemibeteg.
jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8. 🙂‍↕️ Igazad van, de a férfit ismerem egyedül és évek óta próbálkozik. Bocs, ha az ilyentől hányni tudnék.


9. Egészségedre akkor, nem kívánom hogy azt hidd bármi ilyet elkaptál. De HPV, klamídia kedveli ezt.

jún. 16. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!