Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, milyen szokatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szokatlan szexfantáziád van, amit szeretnél megvalósítani, milyen, amiről tudod, hogy csak izgató álomkép, de nem mernéd meglépni?

Figyelt kérdés

Amennyiben nem szalonképes, vagy nem kívánod nyilvánosan megosztani, írd meg privát.

Örülnék, ha önmagukat nőnek kiadó pasik hanyagolnának.



máj. 26. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mindent megvalósítottam, amit szerettem volna. Nőként mindenre találok partnert, legyen az bármennyire is "szokatlan" dolog.
máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Erre akarnal recskazni !
máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Én szerepjátékoznék kosztümben, meg minden, ilyen kora 19. századi stílusban. A nagyon várt nászéjszakát játszanám el szívesen, mintha teljesen tudatlan lány lennék, és a férfi tanítson engem, mondjon el mindent. Sok ilyen könyvet szoktam olvasni, filmet/sorozatot nézni és nagyon izgat maga a folyamat. Az udvarlás, az enyhe távolságtartás, de aztán a nászéjszakán lehull a lepel. Nem tudom, ez nagyon izgat, de még nem csináltam meg.
máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
3. Ez egy olyan fantázia ami tetszik! Sok lehetöség van benne, jol játszhato, izgalmas, tényleg fantáziadus. Gratulálok!
máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Partneremel nyitottak vagyunk bulibol mindig hozunk valakit haza akivel valóra váltjuk 20l
máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Dominánsnak lenni egy szerepjáték erejéig, ez az ami fantázia szintjén érdekel, de nem tudom hogy meg tudnám-e lépni. Alapvetően a "szubmisszívabb" szerepben tudnám elképzelni magam, de kíváncsiságból érdekel mindkettő. Nem vonz a szadizmus maga vagy olyan ágai a BDSM-nek ami fizikai fájdalommal járnak, inkább a dinamika meg a hierarchia ami érdekel.

Másik dolog ami fantázia szintjén izgat az az édeshármas két férfival, mondjuk ezt nem nagyon hiszem hogy meg is élném. Eléggé monogám vagyok, párkapcsolatban nem hiszem hogy igényem lenne rá, vagy vágyakoznék rá egyáltalán.

Harmadik dolog ami eszembe jut az az amit #3 válaszoló leírt, mínusz a szerepjátékos és kosztümös dolog. Annyira nem gondolom szokatlannak vagy perverznek, de jó lenne ha egy tapasztaltabb, megértőbb és óvatosabb partnerrel tudnám megtapasztalni a szexet legelőszőr, vagy a pettinget inkább ha pontosabb akarok lenni. Mondaná közben hogy mit csinál, én mit csináljak, dícsér ha úgy van. Nem erőszakos vagy tolakodó, és bármikor leállhatnánk ha úgy lenne, teljesen minden nyomás nélkül. Ezt a fantáziámat remélem meg is élem majd egyszer.

(Mielőtt betalállnának a helyi szűzoltók meg a 45 éves "tanítóbácsik" leszögezném hogy nem ismerkedek.)

máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

#3-as vagyok. Nekem is maga ez a hozzáállás és élmény, a gyengédség, tanítgatás, ilyesmi ami nagyon vonz, a kosztüm meg ilyenek, az csak a saját bolondériám, bár kis esélyt látok arra, hogy valóban megvalósuljon.:)

(Mellékesen ez a szűzoltó nagyon jó:D, baromira tetszik)

máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

#6

18+ Bridgerton lenne kb

máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#7, ne add fel a reményt, simán megvalósíthatod :D Örülök hogy tetszik 😂


#8 Mmmm, azok a zegzi bokák (Tudom, az más történelmi korszak, de na:D)

máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

#9 igyekszem kitartani, de sajnos kevés férfi vevő erre a játékra, még a gyengéd tanításra is, pedig hálás lennék ;) Fú hányszor kaptam meg, hogy nőjek fel, ne legyek nyálas, és hasonlók, úgyhogy már nem is szoktam említeni.:)

(Hármas és hetes:))

máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!