Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Abszolút nincsen mellem! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nincsen mellem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen zavar,hogy teljesen lapos vagyok.Fél éve van barátom,nagyon szeretem őt de szeretkezni csak sötétben vagyok hajlandó,vagy úgy,hogy rajtam van egy póló,melltartó.Tudom,hogy szeret,mégis engem annyira zavar,hogy totál lapos vagyok.Voltak olyan ismerőseim,akiknek a fogamzásgátlótól nőtt a mellük.Az enyém attólsem nől.Valaki segítsen!
2009. jan. 5. 16:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is totál deszka vagyok, de engem nem zavar.

Ha téged nagyon, akkor csak a plasztikai sebész marad mert más nem használ. De nyugodj meg 20 éves korodig nőhet a melled. Lehet majd hirtelen megnő.

De én javaslom neked, hogy barátkozz meg magaddal inkább :) Te így vagy jó.

2009. jan. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
próbálj kicsit hízni,attól a melled is nő.de nőgyógyászati hormon vizsgálatra is elmehetnél,mert lehet hogy vmiből kevesebbet termel a szervezeted,ne félj,a doki nemfog kinevetni.
2009. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!