Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Abszolút nincsen mellem! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nincsen mellem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen zavar,hogy teljesen lapos vagyok.Fél éve van barátom,nagyon szeretem őt de szeretkezni csak sötétben vagyok hajlandó,vagy úgy,hogy rajtam van egy póló,melltartó.Tudom,hogy szeret,mégis engem annyira zavar,hogy totál lapos vagyok.Voltak olyan ismerőseim,akiknek a fogamzásgátlótól nőtt a mellük.Az enyém attólsem nől.Valaki segítsen!
2009. jan. 5. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem írtad meg, hogy milyen idős vagy.
2009. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha alapból olyan kis vékonyka lányka vagy akkor ne is várd hogy 90-es melleid legyenek. Korod?
2009. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer szeretkezel vele, akkor biztos megbízol benne, és tudod, hogy szeret. Akkor meg? A szerelem mindent megszépít, ráadásul ha belegondolsz azzal, hogy lefekszel vele, neki adod magad, testestül-lelkestül-kismellestül. Szóval az már nem csak a te kismelled, hanem az övé is, engedd már meg, hogy élvezze egy kicsit szegény! Hadd gyönyörködjön benned!

Nekem sincs mellem, amikor a barátom először azt mondta, hogy szerinte szép (a bimbó, vagy én nem is értem, mire gondolt?!) rendesen elnevettem magam. Azóta megszoktam, hogy neki így tetszem, és örülök, hogy nem tűnik fel, hogy valami mintha hiányozna a hasam fölül...:P

2009. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Megírhattad volna a korod, de ha ennyire nem akarod, hát ne írd meg.


Én kifejezetten imádom a kis mellű lányokat. Több olyan barátnőm volt, akinek éppen hogy csak volt. Semmi gond nincs velük, ráadásul az ilyen lányok általában nagyon vékonyak amit én nagyon szeretek.


Szerintem nincs ezzel semmi gond, az ilyen lányokért egyesek nagyon odavannak. Pl. én is.

2009. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
adnek en neked szivesen az enyembol at :))))))))))
2009. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Na épp ezaz,másnak meg már 15-16 éves korukra lógnak...az sem jó ám,attól,hogy nagy,nem biztos,hogy szép...


Nekem is kicsi mellem van,én is szégyelltem a barátom előtt,de mostmár megszoktam,ő szereti.:)Szerintem sokkal jobb egy kicsi formás,mint egy nagy csúnya...én az ünnepek alatt híztam pár kilót,bár így is az 56 kilót súrolom,de valami ment mellre is,szóval szerintem hízz,mert a mell tulajdonképpen zsírmirigyeket tartalmaz vagy mi :D Lehet óriási hülyeséget mondtam :D De számít a korod is az tény...

2009. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
17 éves múltam.Tény hogy vékonyvagyok(168 cm és 47 kg)De nekem télleg semmi mellem nincs,szal a "kismell" is túlzás rám nézve...
2009. jan. 5. 17:52
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még nőni fog, ez a korodtól függ. A barátod meg úgy szeret, ahogy vagy, mert nem hiszem, hogy mikor találkoztatok, vagy mikor szeretkeztek polóban, ahogy írtad, nem látta/látja, hogy nem olyan nagy... Ha meg lefekszik veled, akkor nyílván nagyon szeret, és elfogad úgy, ahogy vagy, neki így tetszel. Mellesleg én is a kisebb mellű lányokat szeretem, szerintem ők (gondolom te is ;) nagyon szépek, vonzóak, és általában karcsúbbak is. Engem egyáltalán nem vonzanak a nagy mellűek. Vagy kismell, vagy semmi. :) Szóval nyugi, ne parázz ezen! ;)
2009. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A mellek nőnek talán 22 éves korig, ha jól emlékszem.


Előző válaszoló

2009. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
en nekem nem log hanem szepen formasan nagy!
2009. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!