Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Abszolút nincsen mellem! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nincsen mellem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen zavar,hogy teljesen lapos vagyok.Fél éve van barátom,nagyon szeretem őt de szeretkezni csak sötétben vagyok hajlandó,vagy úgy,hogy rajtam van egy póló,melltartó.Tudom,hogy szeret,mégis engem annyira zavar,hogy totál lapos vagyok.Voltak olyan ismerőseim,akiknek a fogamzásgátlótól nőtt a mellük.Az enyém attólsem nől.Valaki segítsen!
2009. jan. 5. 16:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Persze,én nem is várok a súlyomhoz hatalmas melleket.Nekem nemis tetszik a nagy mell.Csak az alakomhoz egy szép formásat szeretnék.Nem is a barátom véleménye zavarna,hanem a saját önbizalmam rombolja a laposság.
2009. jan. 5. 18:09
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok, és én is csak addig voltam elégedett a melleimmel, amíg szoptattam a babámat... húú, akkor jó nagyok voltak... most nekem is kicsi lett. Engem is idegesít, de mit csináljak? Ez van. Egy csomó srác viszont pont ezt szereti! Ne rágódj emiatt, egyik nő sincs megelégedve magával.
2009. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze,én nem várok a súlyomhoz nagy melleket,csak azért legyen ott valami:)Amúgy nekem nemis tetszik a nagy mell.De az alakomhoz egy kicsi formás jólenne.
2009. jan. 5. 18:11
 14/22 A kérdező kommentje:
nem akartam kétszer ugyanazt írni,csak aszittem nem küldte el:)Mindenkinek köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 5. 18:15
 15/22 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb lesz majd az! Nekem azt mondta az egyik barátnőm hogy ő sok májkrémet evett és attól nőtt meg neki!:) De ezen ne morfondírozz nem a méret a lényeg!:)
2009. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj meg picit hízni, attól is változik a mérete. Legroszabb esetben szilikon.
2009. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy korábban is mondták, ha szereted a barátod, és ő is téged, akkor ez nem lehet gond; olyannak szeret, amilyen vagy... plusz sötétben is érzi a kezével, ha megfog/megsimogat ott, hogy mekkora, szóval ennek szvsz végképp semmi értelme.


Ne parázz emiatt. Sok fiú kifejezetten szereti az ilyet (pl. én is). Ha a barátod is ilyen, akkor csak még inkább örülni fog neked.


Esetleg ha tudsz, feltehetnél valahova magadról egy oldalnézeti képet (nyilván ha fontos a felismerhetetlenség, arc ne látszódjon rajta, meg minden), és akkor jobban meg lehet ítélni, hogy mennyire "van" vagy "nincs". De mint írtam feljebb, lényegében édesmindegy.


Take it easy and don't worry, be happy. :)

2009. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az alkatodat. A gyengéim az ilyen vékony lányok akiknek szinte nincs is mellük. Rajtam kívül még van két másik barátom is akik ugyan erre a típusra gerjednek, de piszokul.


Könyörgök, ne tegyél vele semmit! Így a jó! :)

2009. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felrakhatsz magadról egy képet csak nyaktól lefele, hogy ne légy felismerhető, és linkeld ide be. Majd megmondjuk, hogy kicsi-e. ;) Szerintem nincs azzal semmi baj (így látatlanban is).


/már nem tudom hányadik válaszoló/

2009. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
minden este kend be hagymástojással! Nekem bevált!!!!
2009. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!