Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más hogy békél meg azzal hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy békél meg azzal hogy kelletlen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se jóképű, se magas, sem egészséges és pénzes sem. A személyiséget hagyjuk mert jó személyiség ide vagy oda, mész a barátzónába. Akinek én kellenék az nekem nem kell, úgy sem jönne össze olyannal aki nekem tetszik. Mostanság kezdek kb impotens lenni. 23f
márc. 11. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
5, pontosan.. Én sem azért oltogatom, mert bántani akarom, csak egy picit magas a ló amin ül a "kelletlen" "barátunk" Sajnos megtesíti azt a karaktert, aki mérges az egész világra, főleg a nőkre, hogy nem borulnak a lábai elé, nem imádják, nem keresik a kegyeit.. Én egy fogyatékossággal élek, és nem is vagyok huszonéves, sőt az első kapcsolatom is 22 évesen volt, de nem hibáztatom ezért a fél világot, utána lett több hosszabb párkapcsolatom is, és csak úgy megsúgom a kérdezőnek, hogy akkor lehet bármilyen kapcsolata, ha nem görcsöl ennyire, mert nem ismeri a nőket, de most ingyen kiokosítom, hogy a nőknek borzasztó jó radarjai és megérzései vannak, és ha valaki feszült, bizonytalan, az ilyen személyeket nem szeretik, és ez valahol ösztönös viselkedés, mert a nők többsége olyan párt, de akár csak partnert szeretne, aki biztonságot nyújt, de aki önmagában bizonytalan, és fröcsög az egész világra, na róla ez nem mondható el.
márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
6.Nyilván minden fiatal nő vágya az hogy az én nyomorommal törődjöm fiatalon.
márc. 11. 21:37
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Lejjebb kell adni, de nem sokkal! Aki nekem kell? Nekem nem kell olyan, akiről tudom hogy nem mozgatom meg a fantáziáját, vagy társadalmilag a pénzeszsák kategória, vagy túl okos, több diplomás kocka, annak ellenére hogy a huszonéveseknek készült mensa tesztem 50 évesen is 125 pontos lett. Tehát hülyének se mondhatom magam.
márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, az az igazi nyomorod, hogy sajnáltatod magad.. Mindegy, hogy nő, vagy férfi az illető, de ha azt látja, hogy a párja a "nyomora" ellenére igyekszik kihozni a lehetőségeiből mindent, akkor mellé fog állni, támogatja, és ha valami nem sikerül, akkor bíztatja. Engem is rosszul érintett, hogy fiatal koromban 25 évesen egyetem után úgy indítottam az életem, hogy diplomás munkanélküli lettem , és az akkori párom előtt égőnek éreztem, és ő ezt észrevette, ő akkor még egyetemre járt, és egy este leült őszintén velem, és elmondta, hogy látja, hogy a munkalehetőséget keresem, és ez neki tetszik.
márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
13, pontosan erről beszélek, hogy úgymond lejebb adni, de nem megalkudni.. "kell" hogy két ember rendelkezzen közös érdeklődéssel, mert ok a szex fiatal korban kompenzálhat sok mindent, de pár év után jó, ha tartalommal tudják megtölteni az időt. A mostani párom ha a képzettséget nézzük, nem olyan szinten van mint én, de egyszerűen figyel rám, a szokásaimra, pl pénteken is nem néztem az időt és telefonon beszéltünk, és egyszer csak szólt, hogy ő most elbúcsúzik, mert F1 időmérő lesz, és nem akar zavarni.. Nem vagyunk már fiatalok, és férfi szemmel nem az a kimondott jó csaj, de hát jó pár évet ledolgozott, igen, picit fogyhatna is, de.. Nekem így tetszik, és így kell, az, meg hogy más milyen párosnak gondol minket, nem érdekel..
márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lejjebb vinni az elvárásokat, illetve te is fejleszd magad. A külső pont egy jól formalható dolog. Edzés, jó haj, esetleg igényes szakàll, jó öltözködés (nem kell drágának lennie, de legyen stílusod). Jàrj el helyekre, otthon kuksolással nem lehet ismerkedni
márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
1? Kapás Bogi egy hulla átlagos nő
márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 11:19


Nekem tetszik. Ízlés kérdése 🤷‍♂️

márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!