Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kelletlen szájszag, mit mondjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelletlen szájszag, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, férjemnek irtó kellemetlen a szájszaga. Hiába mondom neki, hogy menjen fogorvoshoz, tudjuk, hogy rossz fogai vannak, ez okozza a büdösséget. Egyszerűen nem érdekli. Szájvizet használ, azt hiszi ezzel segít, de hát ugye nem. Nagyon kellemetlen már, hogy társaságában is érzem az asztal túloldaláról, vagy bárkivel ha beszélünk, rólam is meg lehet véleményük, hogy nem szólok már rá, hogy csináljon vele valamit. Már nem is bírok meglenni mellette pl este az ágyban, nemhogy csókolózni. De hiába beszélek neki, nem érdekli. Egyébként más külsőségekre ad, pl haját belövi minden reggel, márkás ruhákat vesz, de ez a szájszag valamiért nem éri el az ingerküszöbét. Nagyon akarnánk ki tudnánk spórolni a fogorvos árat, viszont a körzeti ingyen kihúzná betömné, nem tudom. Azt gondolom eddig normálisan próbáltam szólni neki, de nem érdekli, nem érzi kellemetlennek. Mit és hogyan mondjak neki?
2023. márc. 27. 19:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként 37 éves, ráadásul emberekkel foglalkozik, beszél velük.
2023. márc. 27. 19:08
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos addig nem fogja érdekelni míg valaki akinek ad a véleményére nem szembesíti vele. Például nincs egy csinos nőismerősötök akit megkérhetnél?
2023. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ultimátum: elvárások és céldátum, a kívánt eredmény elmaradása esetén pedig számára kellemetlen következmények kilátásba helyezése. Mondjuk az én esetemben ez a lelépésem lenne.
2023. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha mossa rendesen a fogát, az nem a fogtól van. Inkább emésztőrendszeri probléma inkább, vagy netalántán megfázásból is adódhat, gyulladás, és stb.
2023. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Az alap higienia be nem tartasa az siman lehet valook. Vagy megerti, ha szolsz neki, vagy nem.
2023. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Mióta van ez?
2023. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem a gyomra, írtam, hig, hogy van több rossz foga. Vagy inkább elrohadt. Nekem is megfordult a fejemben, hogy így nem tudok élni, ennyire igénytelen ember, én magam azért szeretek csinos lenni, minimális smink, csinos ruha, igényes ápolt haj és köröm. Egyszerűen nem illik bele az imidzsbe, az övébe sem. Nem tudom szólt e már valaki neki emiatt, de nem hiszem. Talán tényleg, ha más mondaná, akkor komolyan venné, vagy nem is tudom. Pár hónapja ilyen kellemetlen.
2023. márc. 27. 20:10
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Én lazán ultimátumot adnék neki...
2023. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha pár hónapja nem foglalkoztatott, most meg hirtelen nagyon fontos lett, nem túl életszerű...
2023. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám, pont, mert igénytelen pasikkal nem kezdek.
2023. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!