Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kelletlen szájszag, mit mondjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelletlen szájszag, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, férjemnek irtó kellemetlen a szájszaga. Hiába mondom neki, hogy menjen fogorvoshoz, tudjuk, hogy rossz fogai vannak, ez okozza a büdösséget. Egyszerűen nem érdekli. Szájvizet használ, azt hiszi ezzel segít, de hát ugye nem. Nagyon kellemetlen már, hogy társaságában is érzem az asztal túloldaláról, vagy bárkivel ha beszélünk, rólam is meg lehet véleményük, hogy nem szólok már rá, hogy csináljon vele valamit. Már nem is bírok meglenni mellette pl este az ágyban, nemhogy csókolózni. De hiába beszélek neki, nem érdekli. Egyébként más külsőségekre ad, pl haját belövi minden reggel, márkás ruhákat vesz, de ez a szájszag valamiért nem éri el az ingerküszöbét. Nagyon akarnánk ki tudnánk spórolni a fogorvos árat, viszont a körzeti ingyen kihúzná betömné, nem tudom. Azt gondolom eddig normálisan próbáltam szólni neki, de nem érdekli, nem érzi kellemetlennek. Mit és hogyan mondjak neki?
2023. márc. 27. 19:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pár hónapja mondom neki, de nem érdekli. Azért írtam ide, hogy hátha nem tudom már kommunikációs szinten megoldani, ezért kértem tanácsokat, okoska...
2023. márc. 28. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet amikor már majd elviselhetetlenül fájnak a fogai..észbe kap és akkor el megy. De az meg kitudja mikor lesz :/ Nem lehet hogy azért nem megy el a fogdokihoz mert szégyenli a szuvas, fekete fogait a doki előtt?
2023. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennel egyszerubb a helyzet. Mai allapotaban osszejonnel egy olyannal, akinek szo szerint kirohadnak a fogai? Az o igenytelensege egyben a tied is, amig vele vagy. Ha azt sem erti meg, hogy ezzel teged is egy igenytelen, kapcsolatfuggo prolinak allit be, akkor azt gondolom, hogy ot nem is igazan erdekli, hogy te voltakeppen mit erzel. Megfeszegetnem en ezt a nagyon stabil kapcsolat alapjat, hogy biztosan nagyon stabil-e, mert bar a felszin lehet stabil, de a melyben ez egyaltalan nincs igy. Ja, en hetfore kaptam idopontot a fogorvoshoz, eszrevettem, hogy a tomes alatt szuvasodik az egyik fogam. Nem minden ferfi igenytelen, csak a parod az. Lehet masban igenyes, de ebben meg a legalja. Tudod mi lesz az elso dolga, ha elhagyod? Bingo, megcsinaltatja az osszes fogat. Szoval mennyire is stabil ez a kapcsolat, ha ennyire van tekintettel rad? Vagy fuggoseg esete all fenn, azert nem tudsz lepni? O megteheti, mert o tart el, es neked nincs szavad a kapcsolatban? Nincsenek vilagosan lefektetett hataraid, azt csinal, amit akar, red flag eseten is vele maradsz. Csak annyit kell mondanod, hogy elkoltozol, amig rendbeszedi a fogait, mert igy nem maradsz vele. Aztan ki fog derulni, hogy mennyit ersz, merheted a szintidot.
2023. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta menjek :D
2023. márc. 29. 11:35
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van meg kerdes?
2023. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nincs :( természetesen
2023. márc. 29. 12:08
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, de ez mar a kerdes feltevesebol latszott. Amikor benne van az ember egy elethelyzetben, akkor abbol nehez eszrevenni a sulyos valsagtuneteket is. Pontosabban a valsagtunet kezelese es a kompromisszum kereso helyzettel vannak, akik visszaelnek es ezert nem kerul sor a toresre. Kivulrol viszont tuelesen latszik. Ha volna egy jo baratnod, akivel megbeszeled ezeket, akkor mar reg szolt volna, hogy semmibe vesz a sajat ferjed. Lehet mondta is, csak elhesegetted a gondolatot. Viszont most kezdodik eleted hatralevo resze. 2023-ban lezarod ezt a kapcsolatot, 2024-ben pedig elotted a vilag. Kitartast!
2023. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 29. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!