Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsalás, ha csókolóztam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ha csókolóztam a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
:S
2009. jan. 4. 17:43
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2009. jan. 4. 17:52
 12/30 anonim válasza:
94%
Hát sztem nem az, a nővérem is csókolózott kb. 16 évesen a szobatársával, valószínű h azért, mert kíváncsiak voltak :D és a nővérem elmondta a barátjának, és jót nevettek rajta :D és már 2 éve 1ütt vannak...szal attól függ ki h reagál rá :D
2009. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy lány a fiúkhoz vonzódik,nem csókolózik lánnyal!!!
2009. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

én most szilveszterkor láttam 2 csitrit,azt hitték menő,aztán beszállt az egyik csaj barátja is.ez szerintem figyelemfelkeltés és kis csitris dolog.a közönségnek szólt.

de ha te otthon csináltad egészségedre.szerintem nem megcsalás.

2009. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%

Ha a pasid helyében lennék, úgy kidobnálak, hogy lábad nem érné a földet! De szerencsére nem vagyok az, így azt mondom, mint az egyik válaszoló: GUSZTUSTALAN!

Csak még annyit, hogy mindenhez 2 ember kell! Szerintem... (Ha poénnak fogod fel, akkor még kis csitri vagy és nem való neked barát!!!)

2009. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

hát én nemtom hol abban a poén de ha ennyire vicces kedvedben jársz, poénkodj inkább a barátoddal. annak ő is sokkal jobban fog örülni meglátod. és én a magam részéről erősen elgondolkoznék rajta h kidobjalak-e. tökmind1 ugyanis h lánnyal, fiúval, kutyával, macskával csalsz-e meg, egy a lényeg: nem velem voltál.


u.i: nem vagy vicces

2009. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
én is csókolóztam már barátnőimmel és a pasikhoz vonzódok nem pedig a csajokhoz...csak miértne csókolózzak alapon tettem ennyi
2009. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna...az se különösebben, ha mást is csinálna az illető hölggyel... csak hadd láthassam ;)

Pasifüggő a dolog, hogy megcsalásnak számít-e.

2009. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha te is csaj vagy és akivel smaciztál, az is csaj, akkor megcsalásnak számít, kivéve(!) ha felvezsitek videora és felrakjátok valami public oldalra.
2009. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert vagytok ezen annyira kiakadva. Sztem nem megcsalas, en is csokoltam szajon egyik baratnomet a baratom elott, na es? Nem szolt semmit a baratom, elmosolyodott. De ha ezt egy masik fiuval tettem volna, azt mar nem turte volna szo nelkul. Sztem semmi gond ezzel. Tiszta szivembol szeretem a baratom, mas fiuval nem csokoloznek, de hat most egy lany... nem nagy ugy...
2009. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!