Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taszítja a srácot, ha csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszítja a srácot, ha csókolóztam a legjobb barátjával?

Figyelt kérdés
Szóval nem azt a srácot csókoltam meg, akibe szerelmes vagyok. A pillanat kémiája miatt a legjobb haverjával gabalyodtam össze... Ezután tud még úgy nézni rám, mint lehetséges jövőbeli barátnőre? (azzal ő is tisztában van, hogy semmi más nem volt köztünk a barátjával, mély érzelmek sem)
2008. júl. 6. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd, a srácnak te komolytalan vagy...
2008. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi! :S nem tartom magam komolytalannak, és szerintem boldoggá is tudnám tenni...
2008. júl. 6. 09:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, nekem is komolytalannak tunsz, ha nem lennel az akkor belegondoltal volna s nem esz nelkul szembenyalod a masikat, en biztos nem tudnek ugy nezni rad azutan
2008. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt túl jó "belépő",hogy a haverjával csókoloztál,teljesen mindegy,hogy "mi okból".Ilyenkor felmerülhet a másikban,hogy hogy bízzon meg benned ezután,még ha nem is mondja.Valóban nem ártana több komolyság,mert ez gyerekes viselkedésre vall.
2008. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a szemében te már csak egy ocska ribanc vagy, de attól még lehet megdönt egyszerkétszer ugy elégtételből, tudod...
2008. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:S ócska ribanc sem vagyok :)

Eddig két két éves kapcsolatom volt, és azon kívül semmi (csak ez a csók,)ezt ő is tudja, szóval nem hinném, hogy annak tartana. A megdöngetésről meg csak annyit, hogy ő nem olyan ember, tartós és kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyik, és én is.

2008. júl. 6. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha a srác aki össze akarna veled jönni, a legjobb barátnőddel smárna? valószínűleg minimum furán néznél rá.
2008. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és az vesse rám ez első követ, aki nem érzett még pillanatnyi vonzalmat egy olyan meglehetősen jól kinéző ellenkező nemű haverja iránt sem, akire felnéz, akit tisztel és barátként nagyon szeret...
2008. júl. 6. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire biztos vagy magadba, miért kérdeztél meg minket? figyelj, próbáld meg! de ha értelmes normális a srác akkor már rég elfelejtett téged. és én ha szerelmes vagyok, nem érzek senki más iránt pillanatnyi vonzalmat, csak az iránt akibe szerelmes vagyok! és szerintem nem csak velem van így...
2008. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igazatok van, nagy hülyeség volt...

azért én még reménykedek.

Köszönöm a válaszaitokat!

2008. júl. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!