Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek az önkielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek az önkielégítést együtt élő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elején tisztázom, nekem mindegy hogy mit néz hozzá a párom és mit nem, ebből következik, hogy nem rendelkezem a teste felett. Viszont nem tudunk egy jó dinamikát kialakítani. Ő két műszakban dolgozik hétfőtől péntekig 8 órában, én pedig heti 3 nap 12 órában 8 és 20 között. Én minden nap vevő lennék rá. Nyilván ha délutános és én dolgozom, ő pedig önkielégít, akkor nincs gebasz, mert éjfélkor vagy már fáradt, vagy eltelik 10+ óra és ugyanúgy lesz kedve. Ha viszont délelőttös és dolgozom, akkor én úgy lennék vele, hogy várjon estig. Neki inkább az az elve, hogy magának is megoldja, este pedig jön hozzám is szexelni. Ezzel csak az a bajom, hogy az már inkább miattam van és úgy érzem, hogy feladatnak erznu, hogy "kivertem, akkor mindenképp oda kéne menni hozzá". Tehát nem azért jön, mert kedve van. Nem önkielégít gyakran, mondjuk 7-8 naponta, szex viszont heti 4-5ször van, ha jól jön ki a munka. Nem akarom korlátozni, de azt se akarom, hogy muszájbol jöjjön, de mondjuk annak is örülnék, ha várna, viszont ha neki jól esik 3 órával mielőtt haza érek, nem kérhetem, hogy várjon. Érdekel, hogy másnál, akik együtt élnek és rendszeres a szex, hogyan működik a maszturbálás? 25n
2023. nov. 19. 11:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy érted. Akkor mit tanácsolsz, mivé alakitsam át a nézeteimet? Azt akarom, hogy ő is szabad legyen , és jó is legyen. És igen régen nagyon zavart a pornó, bár nem is tudtam róla. Pont ezért zavart szerintem amikor megtudtam. Most, hogy nyílt, így nem zavar maga a pornó. Főleg ez a mennyiség, más sok szex mellett is heti 3x kiveri rá, ő nem. Egyébként mindkettonk számára kielégítő a szex, változatos, mindenben benne vagyunk, mai napig próbálunk új dolgokat, ami neki is tetszik.
2023. nov. 19. 12:30
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos hatással van a kapcsolatra hiszen rajta rúgózol kielégítő szex mellett is. Ha nem tudsz önmagadon túllépni akkor oda jutsz, hogy egyáltalán nem fogod élvezni vele a szexet, sőt lehet le se fexel vele.


Aki állandóan pornóhoz folyamodik az rá van szokva/függő vagy alapból vagy azért, mert mással szexelne - nem úgy kívánja a párját hiába megfelelő a mennyiség.


Vagyis te hiába fekszel alá/rá ha nem vagy elég úgyse vagy. Akármit megtehetsz.


Szerintem még benned van a tüske, hogy kiderült a pornó. Nem tudom, hogy naivan álltál-e hozzá, vagy hazudott vele kapcsolatban (mindegy, hogy kijelentetted, hogy pornó ne legyen köztetek vagy se), vagy eleve önértékelési problémáid vannak.

Neked kellene ezt kibogozni és aszerint cselekedni.

2023. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tudni róla még vicces módon sem, hogy mikor elégíti ki magát. Aztán így elengedheted az egész témát és élhetsz egy egészséges kapcsolatban, ami amúgy működne, csak neked muszáj benne feszkót generálnod. Állj le, mert ez nem normális.
2023. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12 Két dologgal nem értek csak egyet. Az egyik az, hogy valaki mással akar lenni v nem elég neki a párja, ha pornót néz. Az exemnek olyan szinten ideálja voltam, hogy szerelmes leveleket írt nekem arról, hogy nem hiszi el, hogy ilyen gyönyörű, szexi barátnője van. Mégis nézett pornót, mert amikor nem voltunk együtt, akkor maszturbált, az pedig neki kötve volt a pornóhoz. A párom kifejezetten azért szedett fel 3 éve, mert mindenbe bele estem a zsánerét tekintve. Sok nő, köztük a barátnőm is, nyalat csorgatva néz a barátjára, mégis néz pornót, mert a maszturbálás számukra egyenlő azzal. A másik, hogy a függőség és az asszociáció az más. A függő keresi, hogy minél gyakrabban férjen hozzá a droghoz. Aki pedig csak köti, az szimplán nehezen oldja meg anélkül, de nem fogja csak azért csinálni, mert van. Tehát aki kiveri heti egyszer, az nem lehet függő, nem fér bele a fogalomba. Rászokva lehet, lehet hogy össze köti a kettőt, de aki függő, az keresi, hogy mikor nyúlhat hozzá.

Azért akartam ezt tisztázni, mert szerintem káros ezt tényként kijelenteni.


Ismerek olyat, aki azt mondta, hogyha százszor elégíti ki a fiúja, akkor is fog maszturbálni, mert egy plusz élmény, amihez nem kell senki, csak ő, az ágy, a kedvenc játékszere és egy jó videó. Könnyen megeshet, hogy a párom is így van vele. Néha én is megkívánom a zuhanyos egyedüllétet, teljesen más érzés, és könnyű.

Én csak egészséges szexuális kapcsolatot akarok. Azt akarom, hogy a páromnak is legyen a saját testével és nekem is, mert ha a szex teljesen helyettesíti a maszturbálást, az sem egészséges. Akkor meg az ember képtelen magának örömet okozni. Szeretnék egy jó középutat

2023. nov. 19. 13:00
 15/27 anonim ***** válasza:

#14:


Hiába nem értesz egyet akkor is valós dolog. Mert ha csak vannak egymás mellett, mint két befőtt, nem ismerik egymást, nem szeretik egymást eléggé őszintén, megunja a párját és kevés is a szex, illetve nem is jó hiába kekszelnek eleget akkor úgyis máshol keresi a számára megfelelő kielégülést, mondhatni abba menekül, mert megcsalni nem akarja/ nem tudja. Ha pedig mondhatni minden oké, de rá van szokva, akár függ tőle akkor hiába szeret akkor is nézni, élvezkedni fog rá tök mindegy, hogy tökéletes a szex.



Kognitív disszonancia vélhető fel nálad és ezért érzed azt, hogy nem téged kíván hanem neked hajbókol. A háttérben a pornó áll amin nem tudsz felülkerekedni. Amiatt tudod mennyiszer csinálja és annak gyanánt szól előre, hogy megtörtént, de hagyj neked magából. Lehetséges, hogy bűntudat gyötri ugyanúgy, mint téged. Őt azért, mert hazudott téged azért, mert korlátozod úgy, hogy megkérted, hogy várjon meg, hogy kevesebbet csinálja. Egymást gyötritek fölöslegesen. Ajánlatos számodra pszichológus viccen kívül. Ugyanis én akármibe lefogadom hogyha nem űzné gyanúsítanád úgyis és a maszturbáció akkor is zavarna, mert azt hinnéd úgyis olyan jelenetekre fantáziálna, úgyis más nő járna a fejében (kolléga, szomszéd, ex), vagy ugyanúgy téged feladatként kezelne. Szépen kimagyarázni próbálod barátok/ex által, de nem segít és nem is fog. Teljesen más személyekről van szó, de mégha hasonlóan/egyformán is gondolnák téged az se fog megnyugtatni. Tehát szakemberre van inkább szükséged.

2023. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van rá szükség .

Viszont jó lenne tudni, hogy vele van e probléma, mert ha nincs, én nem akarom őt gyötörni. Túl szépen bánik velem, és túlságosan oda figyel a kielégülésemre, hogy bántsam

2023. nov. 19. 13:25
 17/27 anonim ***** válasza:
Nálunk ez teljesen termeszetes mindket oldalról. Ha megkérdezzük a másikat h mikor csinálta éppen, elmondja. Nem befolyásolja az együtt szexet. Arra viszont jó, h azonos szinten tartsa az alkalmilag eltérő igényeket. Ha valamelyikünk épp több szexre vágyik, a másik viszont pont nem, hát megolgjuk magunk. Sztem ez müködőképes dolog.
2023. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Vele nem tudom, hogy van-e probléma. Lehet, hogy van, mert pl. úgy érzi tartozik neked ha már egyszer kicseszett veled, vagy ha mégse hetente csinálja hanem sokkal sűrűbben, vagyis átvág még mindig. A kiindulópont a hazugság/titok/naivitás. Ebből fakad a bizalmatlanság, belső feszültség, "gyónás és vezeklés". Segíthet rajta pszichomókus/szexológus/párterápia.


"...ha a szex teljesen helyettesíti a maszturbálást, az sem egészséges. Akkor meg az ember képtelen magának örömet okozni. Szeretnék egy jó középutat..."


Nincs addig nálatok arany középút míg nem orvosoljátok. Tehát minél előbb forduljatok inkább mindketten szakihoz.

2023. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Én sok mindent eltúlzok, de szerintem ez is el van, ahogy írod, 18as. Megoldás miatt, hozzáállás változtatása miatt írtam ide.

17, köszönöm !

2023. nov. 19. 15:28
 20/27 anonim ***** válasza:

Akkor eltúlzom, nem ismerlek csakis verziókat írhatok le. A megoldás a szakember. Ez a lényeg. Szerintem nem fog rajtad segíteni, hogy lemond róla. Nemhiába írtál ki kérdést. Biztos nem tegnap óta őrlődsz rajta.


Egyébként melyik része túlzás?

2023. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!