Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másfél hete szeretkeztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hete szeretkeztünk a barátommal (első volt nekem), de azóta furcsán érzem magam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tehát másfél hete lefeküdtünk, védekeztünk óvszerrel, de azóta alhasi fájdalmam van, olyan mintha meg akarna jönni, de ez már másfél hete így van, tegnapelőtt kellett volna megjönnie rend szerint. Nem értem ez mitől lehet, vagy egyszerűen csak az az oka h elvesztettem a szüzességem, és ez "bezavart" ott egy kicsit?
2008. dec. 31. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen bezavarhat ott, meg az is hogy ideges vagy. az alhasi fájdalom talán azért van mert még nem jöttt meg és feszít a méhed. ne aggódj. tini kromoban volt olyan hogy tiszta ideg voltam hogy terhes lehetek (pedig védekeztünk) és mikor megcsináltam a tesztet ami negaiv lett, másnap megjött. söt nekem az érettségi elött sem jött meg. csak másnapra.
2008. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínűleg felkavarhatott belülről mert ez még neked új dolog ez esetben kihathat a közérzetedre...
2008. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt orgazmusod, de rendesen felhúzott, attól érezheted magad furán. És igen, a hormonokat kicsikét megkavarja az első néhány alkalom, 2-3 nap késést okozhat. Azért ha ennél többet, csinálj egy tesztet, csak azért mert jobb félni. Egyébként többnyire a szextől előbb jön meg, de nem 1,5 héttel előbb, emiatt is lehet fura, s "kéretheti" magát a havi... Remélem minden rendben.
2008. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik lánynak, akli velem vesztette el a szüzességét, 2 hetet késett utána.
2008. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzeted (: Én őszi szünetben vesztettem el a barátommal. 3 hetet késett. Nagyon be voltam szarva, de most már minden rendben.

Felizgatott rendesen, el is mentem, szal nem hiszem, hogy ez lenne az oka annak, hogy furán érzed magad. Szerintem szimplán csak bezavart kicsit. Lényeg az, hogy nyugodj meg (:

2008. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal felkavart a dolog, mert szokatlan volt még a szervezetednek, de ne aggódj, majd szépen lassan megszokod és akkor helyre fog állni minden.
2009. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!