Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ha együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha együtt vagyok a párommal, rendszerint néhány percen belül orgazmusom lesz. Mindig megkérdezem, hogy mit szeretne, hogyan csináljuk, hogy ő is elmenjen. A válasz mindig az: n e m t u d o m.

Figyelt kérdés

Pedig ő a tapasztaltabb, én nemrég veszítettem el a szüzességem vele. Szeretném, ha neki is épp olyan jó lenne mint nekem, ezért szívesen csinálnám úgy, ahogy ő kívánja.


Lehetséges, hogy azért fogja vissza magát, mert gumival védekezünk és fél, hogy vmi bibi lesz (mellesleg én is)?

A másik meg hogy azt mondja, szeretné, ha orálisan kényeztetném, annyira jól csinálom és inkább úgy menne el.


Szinte mindig az a vége, hogy vagy orálisan kényeztetem, vagy pedig anális szex által megy el...Néha úgy érzem, jobban szereti ezeket, mint a rendes közösülést és ez elszomorít :( Már rákérdeztem többször is nála, de azt mondja, ugyanúgy élvezi mind.


Tudja, hogy nagyon szívesen kényeztetem orálisan, bármikor is kéri ezt. Szívesen vagyok vele rendesen is, viszont análisan hanyagolnám a dolgot, mert félek tőle, hogy később vmi egészségügyi problémám adódik belőle, másrészt meg egyáltalán nem higiénikus.


Ha azt mondom, szeretnék huncutkodni, az az első kérdése hogyan? Úgy érzem, túlzottan érdekli az anális szex, leginkább abba az irányba terelné az eseményeket. Én mindig azt mondom, lovagolni szeretnék, mert nekem úgy a legjobb. Így is történik. Azt mondja élvezi, de látom, hogy közel sem annyira mint én, és ez nagyon zavar. Én vagyok a béna?


2008. dec. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
lehet én vagyok a hülye, de most ebből ki kellett volna derülnie hogy te fiu avagy lány vagy? azt irod "szeretsz lovagolni" ebből arra gondolok lány vagy de az anális résznél meg hogy fiú...
2008. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A KÉRDEZŐ LÁNY !!!!


Egyébként, sajnos tanácsot nem nagyon tudok adni... várd meg a többieket ezzel. De az biztos, hogy nem vagy béna, lehet a barátod sem olyan tapasztalt... hiszen, ha huncotkodásról van szó, neki is kellene h legyen ötlete...

2008. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok, ha nem lett volna egyértelmű...
2008. dec. 29. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Egy fél deci tömény (Whiskey, Vodka) előtte, az talán segít, nekem bejött, bár én a másik nem képviselője vagyok.

(10. alkalom után már az sem kellett)

2008. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gumi le tud lohasztani, ez van, ez tény :) Mindenkinek másképp jó, neked lovagolva. Ismerős helyzet amúgy :P Találjátok ki, hogy a srácnak hogy jó még. Annyira sokféleképpen lehet. Aztán ha megvan, akkor hol így, hol úgy, hol ígyis-úgyis.
2008. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!