Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot és 2 Degut...

Tengerimalacot és 2 Degut lehet együtt tartani? Mert úgy láttam, hogy Törpenyuszival lehet. Minél hamarabb kéne a válasz. (:

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot nem lehet együtt tartani más fajokkal. Más a jelrendszerük, nem értik meg egymást - többek között ezért sem.
2009. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszi,de akkor,hogy lehet hogy van aki pedig törpenyúllal tartja együtt és azthallottam,hogy deguval is lehet ... vagy akkor semmiképp?:S
2009. jún. 26. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, vannak akik együtt tartják törpenyúllal, sajnálatos módon az állatkereskedésekben is látni ilyesmit. Szegény malacoknak ez egyáltalán nem jó. A nyulak pl. össze akarnak bújni, a malacok pedig ezt nagyon utálják, és még számos ilyen eltérés van köztük.

De vannak, akik ezt nálam jobban tudják, kérdezz meg egy tengerimalac tenyésztőt:

[link]

2009. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Azért még várom a véleményeket,de még egyszer köszönöm

2009. jún. 26. 22:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami,hogy akkor nemis lehet egyedül tartani egy tengerimalacot ? :S
2009. jún. 26. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan tedd össze őket elösször lehet hohy összecsípnek de ez fél percen belül abba marad onnan tudom hogy nekem is van degum nyulam tengerimalacom , degum csak4 de a többiekből van bőven.Nem lessz semmi problémaha van még kérdésed írd meg a tapasztalatot is.
2009. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah és még valami nemszámít sem a jelbeszéd sem a kinézet még a nemük sem egy nap múlva olyanok lesznek mint a testvérek.Az én degum pl mindíg vagy a nyúl füleinél vagy a tengerimalacok mellett pihen
2009. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tengerimalacot lehet egyedül tartani de jobb ha minimum kettőt és ne fiukat ha egy deguval összeteszed elsöosztáju haverok lesznek
2009. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dejó! Nagyon köszii,akkor majd megírom,hogy micsináltak együtt. (: és még ha megírnád nekem hogy a nőstény deguval nőstény tengerimalacot rakjak vagy bármilyet? elöre is köszi eztis (:
2009. jún. 27. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:
akármilyet rakhatsz nekem is van minden féle együtt ja és ne csodálkozz ha a lány megprobál fiut játszani(ez hím hiányakor fordul elő) akár a tengeri malacodon is(:
2009. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!