Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg aktus után az ondó távozását?

Figyelt kérdés

Én zsepit szoktam használni, de van, hogy odaragad, és olyankor mindig a párom szedegeti le rólam a darabkákat. A törölközőn kívül valami más ötlet?

(És igen, nagy vagyok már, és tablettát szedek.)


2008. dec. 28. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol kell törölgetned magad, he talán igen, az intim törlőkendő a legpraktikusabb azt használhatos bárhol, míg a nem intim törlőkendőt nem biztos hogy merném :) Na mindegy hagyjuk... szóval én tuti ezzel próbálkoznék, avagy jobbféle papírzsepivel. A törölköző nekem is fura vagy nem tudom, olyan érdekes, dehát... ízlésnek és pofonok :)
2008. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Legalább nem csak én ódzkodom a törölközőtől. :)


Köszönöm!

2008. dec. 28. 20:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy olyan barátnőm volt akinél ez gondot okozott. Minden más esetben ahogy esik úgy puffan. Oda folyt ahova kedve volt. Általában a lepedőre, de volt, hogy valakinek a testére.


Többször előfordult az is, hogy szándékosan valahova élveztem, pl. a nő testére, vagy a lány direkt a sajátomra irányította.


Igazán boszorkány nők azt is élvezték, hogy ki se vették a farkamat, hanem a gatyába élveztettek el, had legyen ott a folt. :)


Nem értem miért reagáljátok ezt túl, a csókolózás után is tiszta nyál lesz az arcod, egy jó szeretkezés után a lepedőn hatalmas izzadtságfolt lesz, nagyobb mint ami az ondóból jönne. Ezen kívül lehet vele nagyon erotikus és szexi játékokat játszani, ill. tökéletes sikosító a második menethez. :)

2008. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nincs problémám egyik testnedvvel sem, és nem reagálom túl, csak kíváncsi voltam mások megoldásaira.

Másrészt ha alattad lenne az ágyban egy nagy pocsolya, kíváncsi lennék mekkora lelkesedéssel aludnál rajt, főleg ha még hideg is van.

2008. dec. 28. 22:37
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell rögtön törölgetni magatokat szex után? Olyan jó még egy kicsit összebújni, kit érdekel, ha olyan lesz a lepedő? Van mosópor, gép, ki lehet mosni!

Egyébként meg nem tudom, kinél hogy van, de az nem folyik rögtön kifelé. összebújás után szépen kimész a mosdóba és megtörlöd magad, vagy lezuhanyzol (esetleg a pároddal együtt) és kész! Én utána beteszek egy tisztasági betétet magamnak és ami majd még kijön, az oda menjen, ne a bugyimra. De a törölköző szerintem nagyon gáz!

2008. dec. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na szóval: Én ffi vagyok, 23 éves házas: nálunk a jól bevált textil pelenka, utána egy tisztasági betét.
2008. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, és a párna alatt...
2008. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Állagtól is függ meg mennyiségtől is, hogy mikor folyik ki, nálunk elég hamar. De amúgy nem értem, ha valakinek problémája van a kérdéssel, akkor miért válaszol. Másrészt, ha elolvasod az utolsó kommentemet, akkor megtudod miért.


És köszönöm mindenkinek a tapasztalatát és véleményét!

2008. dec. 30. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!