Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg aktus után az ondó távozását?

Figyelt kérdés

Én zsepit szoktam használni, de van, hogy odaragad, és olyankor mindig a párom szedegeti le rólam a darabkákat. A törölközőn kívül valami más ötlet?

(És igen, nagy vagyok már, és tablettát szedek.)


2008. dec. 28. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is odarakok 1 zsepit, összebújunk, egyszer zsepit cserélek, aztán ha kipihegtük magunkat, kimegyek wcre.

De nekem nem ragad :)

2008. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen "nedvesített", illatosított papírtörlők, szerintem az használható ilyesmire is, persze az fontos, hogy ha intim területen akarjátok használni, akkor odavalót vegyetek :)
2008. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát úgy oldjuk meg hogy a párom addig játszik vele amig tár spriccenés és távozott is az ondó. Kijön magától.
2008. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a torulkozo a legjobb,vannak ilyen egesz apro meretuek 10*10 cm-sek,ezeket csak erre a celra hasznaljuk,utana mosdas es kesz.
2008. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az illatosított törlőkendő alatt az intim törlőkendőre gondoltál? Mert ez tényleg egész jó ötlet.


Utolsónak: Oké, hogy pici, de most tartsak egy törölközőt az ágyban? Vagy az éjjeliszekrényen? Ez nekem nagyon... nemistudom milyen.


(Senkit nem pontoztam le, mindenkié hasznos volt, igaz a harmadikat nem igazán értem.)


Ha vannak még ötletek, akkor várom.

2008. dec. 28. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi papirzsepit hasznalunk, aztan irany a furdoszoba!

Mit szedegettek le egymasrol? Mosakodjatok le, mert tenyleg ragados.

2008. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a párnád alatt simán elfér egy ruha zsepi és az nem is ragad és még a környezetet is véded :D.
2008. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az apro torolkozoket a fehernemus fiokban tartom,kozel van az agyhoz(ki se kell bujni mert a parom eleri,csak kinyujtja a kezet).A Realban vettem oket,tiszta pamutbol vannak.
2008. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A rámragadt papírzsepit, amikor éppen ilyen foszlósabb fajtánk van. És fürdünk utána, ez evidens.

Úgy látom kénytelen leszek kiegyezni egy kis törölközővel vagy egy ruhazsepivel.


Köszönöm az ötleteket!

2008. dec. 28. 20:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
babapopsi törlőkendő :D vagy is nekem ez vált be :P:D
2008. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!