Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már hogy rajtakaptak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy rajtakaptak masztizáson vagy szex közben?

Figyelt kérdés
ne csak annyit írj h igen v. nem hanem hogy melyiken kaptak rajta és mi volt a reakció
2008. dec. 28. 08:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Engem mindkettőn kaptak rajta! Az volt a szerencsém, hogy mind kétszer apám. Egyszer masztizásnál vettem észre, hogy az ágyam mellett áll. De csak röhögött és mondta, hogy fejezd be ha akarod és kiment a szobából! Hála istennek csak ketten voltunk otthon mivel próbált kis felvilágosítást tartani nekem de mondtam, hogy apa én ezeket tudom. Kb. egy év múlva csajommal voltam együtt (én voltam fölül) az ajtót elfelejtettük bezárni és apámnak sikerült rosszkor haza érni és benyitni! Akkor tudatosult benne, hogy a kis fia már nagy fiú! Itt azonnal kiment a szobából és utána négyszemközt mondta, hogy mindig használjak gumit!
2014. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!